Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szúnyoggyérítés lesz ma...

Szúnyoggyérítés lesz ma (repülővel)?

Figyelt kérdés

Szóval elfelejtettem és kimostam/teregettem 2 adagnyi ruhát. 1 adag gyerekruha és 1 adag ágynemű. Féltető alatt van a szárító. Én már elindultam dolgozni, nem tudok kinek szólni hogy szedjék már össze.

Holnap kezdhetem elölről a mosást, vagy nem szükséges csak pl. öblítenem.

Elnézést a buta kérdésért, még nem jártam így...



2019. jún. 26. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol laksz?
2019. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A világon semmit nem árt a szúnyogirtó szer, de ha mégis parázol, akkor is bőven elég 1 öblités.
2019. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam, hogy ezek a szerek emberre ártalmatlanok. A gyermekholmikat ennek ellenére én lehet, hogy átöblíteném.
2019. jún. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor a gyerekholmit fogom csak átölbíteni.


#1: kertes házban.

2019. jún. 26. 18:26
 5/8 anonim ***** válasza:

😂

Elnézést, félreérthető voltam

Melyik községben, városban? Mert változó régiónként. És egy régióban is más-más napon van településenként.

(Szóval ebben egy munkatársad jobban tudna segíteni, sajnálom)

2019. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kissé félreértettük egymást. Én tudom hogy ma lesz, csak elfelejtettem és kimostam/teregettem. Mindig megkapjuk 1 nappal előtte a hivatalos értesítést a jegyzőtől, mert a férjem méhész.

Köszönöm a válaszokat!

2019. jún. 26. 18:45
 7/8 anonim ***** válasza:

"Szúnyoggyérítés lesz ma?" <> "Én tudom hogy ma lesz"


Megválaszoltad magadnak a kérdést. A méreg semmilyen hatással nincs melegvérű élőlényekre, így az emberre sem. Akkor nem mehetnél ki az utcára sem, de ha ilyen méreg lenne, eleve nem szórhatnák ki, hiszen veszélyes ha érintkezésbe kerülsz vele.

2019. jún. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A dilemmám a kérdés magyarázatában van leírva. Azért tettem fel, mert sehol nem találtam rá választ így útközben. Szerencsére itt kaptam.

Köszönöm a válaszokat!

2019. jún. 26. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!