Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Általában milyen érzés, ha...

Általában milyen érzés, ha füvezni? Van valami különös érzés, vagy csak a tudat, hogy elszívtam? Általában cigibe tekerve vagy máshogy van elfogyasztva?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Előbb tanulj meg fogalmazni, aztán füvezz.
2010. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kicsi vagy te még a füvezéshez ;)
2010. júl. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Igen nehéz elmondani valakinek, aki még sose volt ilyen állapotban, hogy ez milyen érzés.

Élesebb hallás,éhség,zomjúság kiszáradt szájjal és torokkal, megnövekedett empátia, békesség és elernyedés, lelassult időérzék..

Mikor elszívod.. vagyis mikor szívod.. elkezdesz gondolkozni... elkezd lüktetni mindened.. mintha a világ mozogna.. égnifognak a szemeid.. mindenkinél más.. énpéldául kétségbe estem,hogy megfogok halni.. ilyesmi.. utána csak vagy.. egy álom,mintha meghaltálvolna és szálsz,repülsz egy élő álom! Nagyszerű érzés.. Jósok baromságotbezsélsz,és csinálsz.. demiután kiment belőled.. mintha újjászülettél volna. persze kb meg iszol 3 liter vizet ,vagyis kell inni mindenféleképpen .. és annyira éhesleszel mint még soha!

2011. dec. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
az előttem szóló nagyon helyesen irta le, én is pont igy voltam.
2011. dec. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Napersze mégsem mindegy hogy elöször Biót szívsz vagy rendeset :)))) havanvalamikérdésed szívesen válaszolok priviben ^^
2012. márc. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Csak igazit.. Ellazulsz tőle.. És mintha logikusan látnál mindent. Én pl, nem tudtam megmaradni egy helybe. És nevettem azon amit csináltam. Volt olyan, hogy egy illető feje eldeformálodott, és azon nevettem hogy néz ki.:)
2012. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
külömben én legelőször amerikában szivtam, orvosit, ismerősöm tudott szerezni
2012. aug. 15. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!