Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a Bogi azaz...

Szerintetek a Bogi azaz Boglárka név a szebb, vagy a Sára?

Figyelt kérdés

2019. jún. 29. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem a Boglárka ezerszer szebb név(lehet azért,mert régi szerelmemet is így hívták xD,Nem tudom),mint a Sára.Persze ez a dolog szubjektív,lehet másnál pont fordítva van.18/F
2019. jún. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Nekem a Sára jobban tetszik egy kicsit. A gyárilag kicsinyítőképzős nevekkel van némi problémám, és a hangzásától se vagyok hanyattesve. Egyébként nincs vele nagy gond, ismerek Boglárkákat, Bogikat, és a hétköznapokban ez a véleményem nem okoz gondot, max a saját lányomnak nem adnám.
2019. jún. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Mi lesz a gyerek vezetékneve, az is kérdés. Én nem szeretem a becézett neveket, ha valakit Boglárkának hívnak, biztos nem hívnám Boginak, a Sára vagy a Sarolta (ez két különböző név) nekem jobban tetszik.
2019. jún. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Sára név jobban tetszik. Már a becézése végett is:Sarika, Sári Boglárka: Bogi, Bogács,bogika... bogár....
2019. júl. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem egyik név se szép.

Most azon gondolkozom, melyiket viselném el kevésbé nehezen.

Szerintem , ha már mindenképpen csak eközül a kettő közül lehet választani, akkor Sára. Komolyabb név, így sokkal jobb, mint a Boglárka. De különösen a Sára névért sem vagyok oda; de sokkalinkább az, mint a Boglárka. A Boglárka nevet, ha pl énnekem kellene viselnem, kiszúrásnak érezném, kiszúrásként élném meg; tehát így sokkal inkább a Sára. (Egyébként csak kedves Boglárka nevű embereket ismerek (3-at), de ettől még nem lesz szebb ez a név számomra; Sárából meg egyet sem ismerek.) A Sára valamivel tehát szebb név, jobb név, mint a Boglárka.

2019. júl. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Sára
2019. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Szerintem a Sára, de leginkább csak azért, mert manapság mindenki Boglárka (pedig az is nagyon szép név)
2019. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Boglárka
2019. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%
Sára. A Bogi furcsa egy felőtt nőnek. Egyszer mondta egy lány, hogy ő Boglárka és bogárnak hívták suliba, de rájött, hogy még bogárnak is jobb lenni, mint olyannak amiból sok van egy osztályban. Hát nem tudom.. ezzel az erővel gilisztának meg gyűrűsféregnek is jobb lenni csak ne legyen több belőle :)
2021. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!