Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti milyen sorozatot néztek...

Ti milyen sorozatot néztek jelenleg?

Figyelt kérdés

Tudom rengeteg ilyesfajta kérdés van viszont elég sok idő eltelt a kérdések között azóta meg gondolom jó pár sorozat kijött és gondoltam megoszthatnánk egymással hogy ki mit néz, így tudunk segíteni egymáson mivel úgy is itt a nyár rengeteg időnk van :D Szóval kérlek, Ha tudtok valami jót amit néztek/néztetek/elakartok kezdeni kérlek írjátok le.<3

.

Tehát amiket láttam:Shadowhunters

American horror story

Teen wolf

skam

13 reasons why

Riverdale

The 100

Stranger Things

Awkward

Gossip girl

Így jártam anyátokkal

Pretty little liars

Shameless


Amit most nézek: Vámpír naplók. Igazából nem rossz csak kezdem kicsit unni már. Lehet csak nekem tűnik úgy de kicsit elnyújtott lett. Most tartok az 5. évadnál nem tudom érdemes-e folytatnom.


Amit elszeretnék kezdeni/gondolkoztam rajta hogy elkezdjem: The originals

A tett

Scream Queens

Walking Dead

Scream



2019. júl. 1. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Odaát, Macgyver(2016), The Rain, Umbrella Academy, Csernobil, Sex Education, Titans, Lucifer, Timeless, Az átkelők.


Hátha valamelyik tetszik :)

2019. júl. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Columbo
2019. júl. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én most a Mr. Whiskeyt és az újabb Magnumot nézem, aJay Hernandezeset. Régebben néztem Teen Wolfot, The originalst és a vámpírnaplókat is elkezdtem, de nekem nem igazán tetszett.
2019. júl. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A tett-et nagyon ajanlom, nemreg kuldtem vegig egy nap alatt:DD Illetve meg az Eufória nagyon kiraly, bar meg nagyon uj es csak 3 resz van fent:((, de folyamatosan jonnek az epizodok:)
2019. júl. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!