Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt?

Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
3hete megrendeltuk a UPCtol a szolgaltatast internet tv! Kijottek felszereltek 1 het utan a kulteri es a belteri egysegeket es azt mondtak hogy hivnak azonnal es megkossuk a hangos szerzodest! Mar lassan masfel hete varok ittvagyunk semmi nelkul mindennap hivom oket de csak annyit mondanak hogy majd hivjuk! Nehany szamot kellene bediktalni 1 perc lenne az egesz es egyszeruen nem hivnak leszarjak!mit csinaljak?

2019. júl. 4. 11:17
 1/3 RozvM válasza:

[link]


Jobbat sajnos nem tudok jelen esetben.

2019. júl. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A boxot vidd vissza egy UPC ügyfélszolgálathoz, hogy b.... meg a sz-rjukat csókolom a viszont látásra. Azonnali hatállyal aktiválva lesz a kártyád, de úgy egyéb iránt UPC-re forgalmazónál kell előfizetni, s akkor az sokkal gördülékenyebben megy. Most már mindegy, az antenna egyébként a tiéd, szóval azt ha úgy adódik se add vissza nekik. Én forgalmazónál fizettem elő, reggel bementem, mondta délután menjek vissza, Ő hívta fel a központot és megkötöttem a hangos szerződést. Úgyhogy nem tudtam, hogy ennyire balfék körzet, de azt tudom, hogy Ausztriában sem különbek, ott ugyanezt csinálták ismerőseimmel.


Régen a telekommal jártam így. Internetre fizettem elő, a vonalam arra nem volt alkalmas, de ilyen szereld magad történet volt. Kiküldték a modemet, hogy én szereljem le magamnak, hát minek után azért szakmába vág, nem volt kihívás. Kiküldték anélkül, hogy megnéztek volna a szájbatekert adatbázisukban, hogy a vonal egyáltalán alkalmas-e rá. Na eltelt 1 hét, hívtam őket, azt mondták, nem tudják, mennie kéne. Eltelt még 2 hét, ismét hívtam őket, mire közölték, hogy "jaaaa, a vonala sajnos nem alkalmas".

2019. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A UPC-vel vigyázni kell,megjártam én is többször velük.


Még bántóan is viselkedtek.

2019. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!