Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 és fél évesen hogy tudok...

16 és fél évesen hogy tudok munkát szerezni nyárra? (gimiben tanulok) ja és vp megyében

Figyelt kérdés
2019. júl. 5. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérsz a suliban iskolalátogatásit, majd elmész egy diákszövetkezethez.
2019. júl. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezzel idénre szerintem elkéstél egy kicsit... Én elmennék valami iskolaszövetkezethez, aztán hátha kiközvetítenek valahova.


Jövő évig viszont van időd akár valami tanfolyamra is, az OKJ képzések közül nézd meg a 21, 31 és 33 kezdetűeket, hogy mi érdekel, mi passzolhat a későbbi munkádhoz. Így esélyed lesz arra, hogy ne csak valami szalag mellé tegyenek csomagolni, vagy ne csak valami idényjellegűt kapj. Egy élelmiszer-, vegyiáru eladó tanfolyam, vagy ugyanez műszakira, vagy épp egy számítógép-karbantartó mindjárt jelenthet némi pluszt, ráadásul mire elvégzed a gimnáziumot, lesz egy szakmád is, ami B-tervnek mindig jó.

2019. júl. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gimiben érettségit és nyelvvizsgat kapok majd. De köszönöm a válaszokat. Tudom h megkéstem vele cska most jöttem rá h a jogsit 10.be 2.felevben simán le tudnám tenni. És még marad 2 évem és tok jó menő lenne ha kocsival járnék suliba is meg hasznos is. Pont nyár lesz (jövő nyár) meg minden xd amm a jogosítvány mennyi idő kB? Nekem már van elsősegélyim és az az idő is kevesebb, a kreszt meg tudom 1 hónap alatt csinálni ha az oktató is raer a vezetésben így is sok idő lehet? Es bocsánat h itt kérdezek
2019. júl. 5. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!