Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek is ez van, ha valamit...

Nektek is ez van, ha valamit lementetek Instagramon?

Figyelt kérdés
Valamit keresni szerettem volna instagramon a mentett dolgaim közül,és ahogy görgettem le,megállt az egyik képnél,mintha az lenne az utolsó,pedig tudom,hoy nem az,mert még nagyon sok minden van alatta. Kipróbltam azt,hogy lementek valamait,és ahogy lementettem,ami előbb volt az utolsó,az is eltűnt,és az utána lévő lett az utolsó ami látszik.Utána azt,amit utoljára mentettem le,kitöröltem(vagy nem tudom hogy monjam,szóvál nincs ott a mentetteim között),így az a mentett dolgaim közül az utolsó megint az volt mint előszőr,de a többi még mindig nincs meg.Azt még hozzáteszem,hogy mindent egy helyre mentek,nem teszem őket külön mappába vagy mibe. Arra is gondoltam,hogy az Instagram esetleg csak bizonyos számig enged menteni,mondjuk 1000-ig vagy valami.Másnak is von ilyen problámája?

2019. júl. 5. 12:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Ez valami szokásos instagram hiba,vagy csak nálam van a hiba?
2019. júl. 5. 12:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát velem még nem volt ilyen, de lehet hogy ez azért van, mert túl sok dolgot mentettél le, és amiket újonnan lementesz, úgy törlődnek ki a régebbről lementett cuccok. Szerintem is az a probléma, hogy bizonyos számig engedi csak az Instagram.
2019. júl. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első vagyok 😅 egyébként mostanában szarakodnak az alkalmazások. Gondolok itt a messengerre és az Instagramra. De a napokban az instán nem töltöttek be a képek/videók, a messengeren pedig szintén ha küldtem képeket/videókat, nem töltötte be és ha hangüzenetet küldtem, nem lehetett lejátszási. És lehet hogy ettől is van az.
2019. júl. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!