Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nagyon...

Nemtudom33 kérdése:

Mit csináljak, ha nagyon fáradt vagyok?

Figyelt kérdés
Napi 10 órát alszok, de még így is nagyon fáradt vagyok. Ráadásul most nyári szünet van és nem csinálok semmi megterhelőt.

2019. júl. 7. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokáig alszom vagy keveset, akkor én is fáradt szoktam lenni. Feküdj le legkésőbb éjfélkor és mozogj kicsit.
2019. júl. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

HA iskolás vagy, és elhagytad a napi rutint, akkor ez a probléma. Nem kelsz meg rendszeres időben, nem korán, nincs napirended, szétcsúsznak a napok. Későn kelsz, későn fekszel, elcsúszik az időbeosztásod és ezt túlalvással kompenzálod. A szervezeted viszont ezt nem tudja megszokni, ezért érzed rosszabbul magad ahhoz képest, hogy több időd van pihenni és aludni, mégis fáradtabb vagy mint iskolaidőben.

A megoldás visszaállni egy rendszerre, amit be is tartasz. Nem kell olyan korán kelni, mintha iskolába mennél, de ne aludj mondjuk reggel 9-10-ig vagy még tovább, és ehhez mérten lefeküdni sem éjfél után vagy hajnalban kellene, mert nem tudsz pihenni.

2019. júl. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 10-től 8-ig alszom
2019. júl. 7. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!