Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol található ez a Virágpiac?

Hol található ez a Virágpiac?

Figyelt kérdés

1. Közlekedési hírekben gyakran hallom, hogy az M1-M7-es sztrádák közös bevezető szakasza a Virágpiactól a város felé tömött. Hol található pontosan ez a virágpiac?

2. Hasonlóan tömött utakat hallok erre a közös bevezető szakaszra a gazdagréti elágazástól. Ha a sztrádáról letérek a gazdagréti leágazásnál, kijutok az Egér útra. Itt balra térve, haladva az Egér úton, ennek az útnak a végén elfordulva jobbra, eljutok Gazdagrétre. Ezen a szakaszon szombaton és vasárnap, a Törökbálinti út előtt, van a Bolhapiac. A Google térképen van ugyan jelölve virágpiac a bolhapiaccal egy udvarban, de a valóságban ott virágot csak 1-2 árus árul, ami nem nevezhető virágpiacnak.

Előre köszönöm a válaszokat.


2019. júl. 9. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vártam eddig, hátha beírod a google-ba.

[link]

2019. júl. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló, köszönöm az üzeneted, de mivel nagyon közel lakom az említett helyhez, így a piacot nagyon jól ismerem. Rá is kerestem, már napokkal ezelőtt:


[link]


csakhogy a térképen Zsibvásárnak nevezett, általam Bolhapiacnak titulált, helyen az utóbbi években virágpiac nincs! Ennek szomszédságában van egy kertészeti áruda, jókora kiterjedéssel, de EZ NEM A VIRÁGPIAC. Hallottam, hogy a mostani Bolhapiac helyén valamikor virágnagykereskedés volt, de MA MÁR ENNEK SE HÍRE, SE HAMVA. Viszont a kérdésemben már utaltam arra, hogy a rádió (Kossuth) a közlekedési hírekben utal a Virágpiacra, ahonnan sűrűsödik a forgalom a város felé.

Ráadásul egy külföldi ismerősöm (Utazási iroda vezetője) akarja a klienseivel meglátogatni az említett budaörsi Virágpiacot. Ezért tettem fel a kérdést.

Köszönöm a segíteni akarásodat!

2019. júl. 9. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!