Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire jó pontosan az ideiglenes...

Mire jó pontosan az ideiglenes személyi igazolvány?

Figyelt kérdés

Hétfőn kaptam ideiglenes személyit míg elkészül a rendes hivatalos személyim, de persze, hogy most van a telenor adategyeztetés határideje :D így hát nem is tudtam elvégezni személyesen se az adategyeztetést . Új telefonszámot , pl Telekomnál tudok ezzel csináltatni ha kérik a személyim vagy arra se jó?


Ezen kívül mire való? Pl rendőr ha igazoltat?



2019. júl. 10. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindent meg tudsz csinálni vele amit a rendessel. Pont azért van, hogy míg elkészül a rendes, addig is tudj intézkedni.
2019. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezért bánt , hogy nem engednek adatot egyeztetni vele. Telenor üzletben voltam személyesen és ott nem fogadják el.
2019. júl. 10. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Jogosítványod nincs? Azt is el kell fogadni személyi helyett.
2019. júl. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos :(
2019. júl. 10. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!