Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnátok sorozatokat?

GretaMakai kérdése:

Írnátok sorozatokat?

Figyelt kérdés
amiket eddig néztem: riverdale, hazug csajok társasága, 13 okom volt, the walking dead, roswell, new mexico, vámpírnaplók, the originals, legacies, hazug csajok társasága a perfekcionisták, hatalmas kis hazugságok, modern család....

2019. júl. 11. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Amit most nézek, az a Dan a világ ellen. Szerintem egész jó, bár néha kicsit furcsa... de egész kreatív.

Ajánlom még: Koronás sas (lengyel sorozat (bár főként az fog meg benne, hogy a magyarokat minden részben emlegetik))

Bob burgerfalodája (szerintem megér egy próbát)

Dilis detektívek (az utolsó évadot leszámítva príma sorozat)

Boston Legal (Ügyvédek "folytatása"/ testvérsorozata... maradjunk annyiban, hogy érdekes...)

Brown atya (egy pap nyomoz)

Ezek azok, amik tényleg hoznak egy pozitív szintet.

Bár nem igazán a te stílusod feltétlenül... de azért remélem rájuk nézel.

Jó szórakozást!

2019. júl. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amerikai Horror Story, Titans, Revenge, Chilling Adventures of Sabrina, Revolution, A Discovery of Witches, Cloak&Dagger, Lucifer, Runaways, The Gifted,Bitten, Grimm, Outlander, Arrow, Limitless, Famous in Love, The Crossing, Quantico, The Sniffer, The Messengers, Deception, The Handmaid's Tale, Timeless, Impulse


Remélem tudtam segíteni!🙂

2019. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A csernobil című 5 részes minisorozatot mindenképp ajánlanám. Témajá az 1986 áprilisában megtörtént atomkatasztrófa és a következmény elhárításával kapcsolatban tett intézkedések.
2019. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
RTL klubbon megy délután 16:50-kor a Megtörve szerintem klassz sorozat!Hétköznaponként megy. Nézd meg!;) Én nekem kedvenc sorozatom! Egyébként Török sorozat. Majd írd meg privibe hogy tetszett.
2019. júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!