Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Néhány nap van táborig. Nyár...

Néhány nap van táborig. Nyár van, de olyan lassan telik otthon az idő, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb 2hétről van szó.
2019. júl. 11. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Beszélgess az internet csodálatos világán keresztül.

Ismerkedj vadidegenekkel, akik lehet a szomszédban, vagy 100km-el távolabb élnek.

Tanulj, pakolj, építs, etess, tarts állatot, játsz, takaríts, sétálj el jó messzire... stb.

Amúgy hol lesz a tábor? Mert akár arra is felkészülhetsz.

Csak kitartás

2019. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Próbálok ismerkedni a neten, de kevés sikerrel működik ez a korosztályomnál, tiniként...
2019. júl. 11. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet furán, és gúnyosan fog hangzani... de ott a minecraft (bár ott inkább 10 év körüli illetők teszik ki a 70%-át a játékosoknak...)

Próba szerencse ;-)

De akár nézelődhetsz boltokban És lehet találkozol régen látott ismerősökkel, vagy megismersz valakit

Esetleg segíts a háztartásnál, végezd el az 50 óra közérdekű munkát (ha szakmát tanulsz, akkor gyakorolj)

Próbálj meg tanulni a jogosítványra, kreszre (vagy már meg van?)

Esetleg koncentrálj a fogyásra, hízásra, edzésre... tehát az egészségesebb életre

Beszélgess a barátaiddal, rokonokkal, ismerősökkel

2019. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Az első tetszett a legjobban. :D Segítek a házi munkában, kondizok hetente 6-szor, pakourozok, futok. Még is eléggé kevésnek érzem és a hosszú napoknak mint ha sose akarna vége szakadni. Ezért próbálok egy barátnőt keríteni itt a neten, csak nem sikerül. :D
2019. júl. 11. 22:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Fiatalon fociztam, kosaraztam, horgásztam, koncertre jartam de leginkább a barátokkal lógtam. Egy tábor lett volna számomra kínzás. Imádtam a szünidőt. Már középkorú vagyok, de még mindíg hiányoznak azok a felhőtlen idok.
2019. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is imádok focizni, és horgászni is. Viszont még így is lassan telnek a napok. Barátnő kellene, mert az sok időt elvesz, de nem igazán tudok ahol élek szerezni.
2019. júl. 12. 11:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is adhatok egy tippet;ne agyalj sokat a táboron! Tapasztalatból mondom, hogyha túl sokat gondolkozol rajta, akkor utána, ha mégse történik olyan sok érdekes dolog, akkor kicsit csalódott leszel. Ne is gondolj a táborra, próbálj tőle elvonatkoztatni! Vagy ha mégis a táborra akarsz gondolni, akkor azt találd ki, hogy hogy szívasd meg a lányokat! :D
2019. júl. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Horváh Péter válasza:
Online felnött filmes oldalak :D :D :D
2019. szept. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!