Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ml lehet a probléma telefon...

Ml lehet a probléma telefon visszakapcsolása ügyében?

Figyelt kérdés

Huawei telefon hiába a SIM pin 1 megadása. /4 jegyű kód/

Pontos időt közöl, kéri A PIN 1 kódot. beütöm egyenként insta jelet kér. Nem vagyok fenn az Instagramon .Mindez hanggal, pedig nem volt eddig bekapcsolva.



2019. júl. 12. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez valami kártékony program lehet ami el akarja lopni a pin kódod és az insta jelszavad.
2019. júl. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A gyors választ köszönöm.Én is gondoltam erre.Az is gondom,

hogy nem tudok Pin kódot módosítani, mert 72 éves vagyok, és nekem ez már kissé bonyolult.Két éve használom a telefont eddig gond nélkül. Azt észrevettem, hogy a laptopon a helymeghatározás megváltozott a valóságostól lényegesen eltérőre. A mobil és a laptop szinkronizált. Kicsit meg is vagyok ijedve. Ráadásul a mai nap volt két hívás ismeretlen számról, amit sajnos vissza is hívtam, amint a lányom rendbehozta a mobilom. Nem vették fel. Egyenlőre várom mi történik, remélem a Pin kódom még nem nyúlták le. További szép estét kívánok! Irén

2019. júl. 12. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!