Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Find Au Pair vagy My AuPairWorld?

Find Au Pair vagy My AuPairWorld?

Figyelt kérdés
Nagyon gondolkozom az Au Pair-kedni, de nem tudom, hogy melyik a jobb a kettő közül? Meg aki volt már kint az legyen szíves írjon rám, mert lenne egy halom kérdésem. :D

2019. júl. 14. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Cultural Care-t vagy Au Pair In Americát ajánlom.
2019. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Te voltál már kint valamelyikkel?
2019. júl. 14. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Még nem voltam kint, de a CC-nél vagyok, és készülök kimenni. Rengeteg család van a rendszerükben, és nagyon segítőkészek mindenben az ügynökségnél. Illetve sok lánnyal beszéltem, és mindenki jókat mesélt.

APIA-sok közül csak 1-2 emberrel beszéltem, mivel közben a CC mellett döntöttem.

Nem akarlak befolyásolni persze, ez a te döntésed, de például CC-rel nagyon gördülékeny volt minden, és tényleg bármikor segítenek ha elakadsz a profiloddal, vagy bármilyen kérdésed van.

2019. júl. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem befolyásols, mert elsőnek a CITY találtam meg mint az paír oldal. És tényleg sokkal jobb mint pl. A másik csak tényleg szeretném eléggé Sok információt össze gyűjteni róla. Nagyon szépen köszönöm a válaszodat. Mikor tervezel ki menni? 😊
2019. júl. 14. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!