Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pisiltél már nyilvános wc...

Pisiltél már nyilvános wc mellett?

Figyelt kérdés
2019. júl. 16. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, bár némelyik ahogyan bellülről kinéz... inkább besem mennék

És ön/te?

2019. júl. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Több×is. Hogy miért? Mert nem volt nyilvános, vagy nyilvános volt, csak a pöcegödört bele telepítették, nem alá.
2019. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%

Uhh igen, es nagyon izgi volt es nagyon felizgultam es majdnem meglattak es feltem is es aztan jottek masok is odapisilni es akkor mar nem feltunk csak te hianyoztal.


Na, ha ez kellett, most boldog lehetsz, ugyhogy takarodj innen perverz hulyegyerek.


Latszik hogy szunido van...

2019. júl. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon felizgultàl?
2019. júl. 17. 11:58
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem . De pottyantós wc mellett igen. Már voltak olyan esetek, hogy a wc lukból egy hatalmas pók mászott elő, amikor bementem. Meg mindenki más mondogatta, hogy itt volt egy pók, ott volt egy pók. Szóval be se mertem menni, hanem kint a wc mellé leguggoltam (pont kitakart) és elvégeztem a dolgom.
2019. júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én soha, de a barátnőm egyszer az Erzsébet híd budai hídfőjénél lévő Toi-Toi mellett pisilt. Mondjuk megértem, hogy lányként nem szívesen megy be abba a f0stengerbe. Én csak megállok az ajtajában és onnan belecélzok...

23/F

2019. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!