Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gintama hanyadik résztől...

Matex11 kérdése:

A gintama hanyadik résztől lesz izgalmas?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják, hogy nagyon jó, vicces és szerethető anime, de én megnéztem az első 3részt és nekem nem tetszett anyira...

Arra lennék kiváncsi, hogy mikortól indulnak be/lesznek izgamasak a részek.

A válaszokat előre is köszi :D



2019. júl. 17. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Már az első 20 részben is van egy-két izgalmasabb rész (úgy az első kb. 10 karaktergyűjtő rész után), de az első komolyabb arc a Benizakura arc lesz az 58-61. résztől. Utána megint sok rész eltelik a következőig, a Shinsengumi Crisis arcig (101-105), utána nem sokkal jön az egyik kedvencem, az Ikkoku Keisei/Yoshiwara in Flames (139-146). Közöttük is vannak kisebb-nagyobb történetívek, valamelyik izgalmasabb, valamelyik kevésbé, de én ezt az első hármat emelném ki az elsők közül.

Amúgy az első három rész nem sokat ad még, főleg nem egy 300+ részes animéből, eleve az első dupla rész totális filler volt :D

Azt mindenesetre aláírom, hogy nem élvezi mindenki, a Gintama az egyik olyan anime, amit az ember vagy nagyon szeret, vagy nagyon nem, ritka az átmenet.

2019. júl. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!