Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan viseljem el? (Kérdésed...

Hogyan viseljem el? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy fiú, azt hiszem szerelmes lettem.Ő is mondott olyan dolgokat, hogy tetszem neki...

Van egy lány, nem tudom, hogy mi van köztük, de nagyon féltékeny vagyok.

Lehet, hogy csak játszott velem a fiú, de akkor miért mondta el az egyik legjobb haverjának, hogy tetszem neki?!

Amikor mások is ott vannak, akkor teljesen megváltozik, bunkó lesz.

Holnaptól elmegy egy táborba és egész héten ott lesz.Úgy érzem,hogy nagyon hiányozni fog és attól is félek, hogy megtetszik valaki neki.

Most egy kicsit elhidegültünk egymástól, "összevesztünk".

Már látott rólam "olyan" képet,. voltak éjszakai sms-ek is..Már sok minden volt, de úgy érzem elhidegültünk egymástól.

Mit tehetnék, mit mondhatnák neki, hogy ne is nézzen hülyének, de valahogy "vissza szerezzem"?

Egyébként nem jártunk, azt mondta gondolkozik még, de most szerintem mindent elszúrtam.

SEGÍTSÉG! :'(


2010. júl. 11. 11:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!