Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti is úgy érzitek mintha...

Ti is úgy érzitek mintha egyre gyorsabban telne az idő? Mintha egyre kevesebb időnk maradna a napi teendőinkre?

Figyelt kérdés

#Nap #idő #napi teendő #idő érzékelés
2019. júl. 21. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg minél öregebbek vagyunk, annál jobban érezzük úgy, hogy gyorsabban telik az idő.

Amúgy én ezt napi szinten még nem érzem, inkább csak azt, hogy egy év milyen gyorsan elmegy. Ha visszagondolok, hogy ovis koromban egy év végtelen hosszú időnek tűnt...

2019. júl. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, és normális. Ahogy az 1.is írta, ez az öregedéssel függ össze.

Kisiskolás koromban 1 év a teljes addigi életem 10%-a volt, és iszonyat sokáig tartott. Most meg szilveszter, nyár, megint szilveszter, 1 év kb 20 percnek tűnik. Kicsit nem figyel az ember, azon kapja magát, hogy mán meg öreg, oszt meg kell halni. Durva amúgy.

2019. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az elöző két válaszolónak igaza van. Azért fogod fel az időt gyorsabbnak, mert pl. egy 50 éves embernek 1 óra, 1 hét, 1 hónap már szinte semmi, mert ez csak az életük egy kis töredéke. De pl egy 1 éves gyereknek egy hónap az az egész életének 1/12-ed darabja.
2019. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
23 vagyok és kb 2 órának érzek 24 órát annyira el tud repülni...
2019. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!