Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy tudhatom meg, itt mennyi...

Hogy tudhatom meg, itt mennyi pontom van?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, akik válaszokat adnak, és jónak minősül,. azok kapnak pontokat és beválthatók. Mire? és ezt hogy tesszük meg mi kérdezők, válaszadók?

#gyik #válaszadó #kommentek.
2019. júl. 25. 06:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem járnak ilyen pontos. A toplistára gondolsz.
2019. júl. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2019. júl. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod, hol olvastál GYK-n beváltható pontokról, ott kéne tudakolóznod a részletekről. Mivel nemigen tud róla senki más, próbáld kialkudni, hogy mások pontjainak egy részét is beválthasd, hiszen az általános ismerethiány miatt úgyis sok náluk marad. Például, láthatod, hogy, poccok nevű felhasználó sem tud róla, még csak érdeklődést sem mutat iránta. Ezt olvasva az is kiderül, hogy én is hasonlóan vagyok vele. Kis minta ugyan, de 100%. És ha tudnád, milyen, pontban gazdag vagyok! Fürödhetek is bennük.

Kérdésed alapján ugyan csak a válaszokra kapott értékelések alapján számított pontokat lehet beváltani, de pont kapható más válaszának értékeléséért is (annyira, hogy a toplista első helyezettje a pontjainak 99,38%-át ilyenért kapta, számszerűen, máig, 550 472-t; na, ő nagyon rosszul jár, ha tényleg csak a válaszai alapján kapott pontokat válthatja be), és a kérdés kiírásért is jár pont (holnap hajnalban te is kapsz érte 3 pontot, de, olvasásod szerint, nem tudod beváltani).


A # 2 válasz linkjéből csak az tudható meg, hogy az utóbbi 30 napban hány pontod gyűlt össze. Ha nem több mint 30 napja regisztráltál, akkor ez valóban azt mutatja, hány pontod van. Mivel én több éve regisztráltam, nekem 63-szor annyi pontom van, mint amennyi a # 2-es válasz linkjén látható. Azt, hogy hány pontod van, itt a biztosabb nézni: https://www.gyakorikerdesek.hu/regi-toplista

A táblázat fölött olvasható, hogy „Neked jelenleg * pontod van, *%-ban hasznos válaszokat adsz, *%-ban hasznos értékeléseket adsz a válaszokra. Ezzel az eredménnyel *. vagy a toplistán.” (Természetesen, a * helyettesítő karakterek helyén különböző számok vannak, és nem is kell végigolvasnod; azzal kezdik, hogy neked jelenleg hány pontod van.)


Persze, ahhoz hogy a pontjaid láthasd, az kell, hogy bejelentkezve nézd, akár a 30 napos toplistát, akár az összesítettet. Ha benne vagy az első 500-ban, akkor belépés nélkül is kikeresheted a táblázatban.

2019. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!