Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem hiányzik néha az a funkció...

Nem hiányzik néha az a funkció nektek, hogy a keresőnél be lehessen állítani dátumot is? Pl. A keresendő kifejezést csak a 2010-es évben nézze! Újdonságoknál, szabályozásoknál, törvényeknél, stb. nekem nagyon hiányzik.

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az hiányzik, hogy a saját kérdéseim/válaszaim között lehessen keresni.
2010. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jó ötlet, hasznos lenne, hiszen nagyon sok kérdés attól is függ, hogy mikor írták.

Szerintem az is hasznos lenne, ha be lehetne állítani, hogy mi alapján listázza a kérdéseket, mert most a rendezési elv "össze-vissza"-ra van állítva.

Én javasoltam már azt is, hogy lehessen részletesen kategóriákban is keresni, tehát kiválasztani, hogy melyik kategóriákból keressen(tehát többől is lehessen), illetve kivenni kategóriákat keresésből(tehát jelenjen meg minden, csak az ne); de nem igazán sikerült meggyőznöm senkit ezzel kapcsolatban... http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__737253-l..

Az, hogy a saját kérdéseim között is lehessen keresni(kategóriánkénti lehetőség itt is jó lenne) nekem is hiányzik, sok időt lehetne megspórolni néha, ha egy kérdést keresek, de végig kell, hogy nézzem majd' az összeset.

2010. júl. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
de, mert malami jóról keresek, és 2009 11. xy. írják, vagy 2.hó
2010. júl. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ht szerintem is jo. :))
2010. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
és jó lenne, ha a kérdező le tudná zárni a kérdést, ha már elégedett a válasszal.
2010. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: szerintem nem lenne jó, lehet, hogy lenne még valami hozzászólás, ami fontos lehet.
2010. aug. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!