Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem vezetik be azt itt...

Miért nem vezetik be azt itt az oldalon, hogy mielőtt egy elküldött kérdés kiíródik, előtte ellenőrzik, hogy megfelel-e a szabályoknak?

Figyelt kérdés

Külföldi kérdezős oldalak közül sokon így csinálják. Így azok nincsenek is tele trollkérdésekkel. Meg ugye némelyiken csak meghatározott alkalommal lehet egy kérdést kiemelni, illetve meghatározott ideg (pl. 1 hónap) lehet rájuk válaszolni.

Ha itt is ezt tennék, egyből eltűnnének a trollkérdezők, és akkor már csak a trollválaszolókkal kellene problémázni, sokkal kisebb gond lenne.


2019. szept. 19. 06:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Naponta olyan 1000 válasz jön minden kérdésre. Gondolod van idejük erre? Ne viccelj már.
2019. szept. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1: Én a kérdések ellenőrzésére gondoltam, nem a válaszokra. Lehetne erre mondjuk külön emberük.
2019. szept. 19. 06:58
 3/11 A kérdező kommentje:
És akármivel is magyarázzuk, alapból ott a kérdés: Ha külföldi oldalakon működik, itt miért ne működhetne?
2019. szept. 19. 06:59
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni kellene vele, ráadásul csökkenő forgalmat eredményezne.
2019. szept. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem tűnne el a troll kérdező, több tucat olyan kérdést lehetne linkelni, amit nem töröltek le azután sem, hogy jelentették. Ha utólag nem törlik, akkor előzetes ellenőrzésnél sem fogják.

Onnantól kezdve, hogy szubjektív a moderálás, a cenzúra is szubjektív lesz. Felfogna valamennyit, de az agresszív trollokat nem állítja meg.


Ha volt egy kis időd megfigyelni, semmilyen javaslatot nem fontolnak és vezetnek be, így a "miért nem csinálják ezt és azt" kérdés csak pusztába kiáltott szó. Legfeljebb kevésbé fog frusztrálni téged, hogy kiírhattad magadból, de változás nem lesz.

2019. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5: Való igaz, nem ez az egyetlen dolog, amiben Magyarország le van maradva Nyugathoz képest.
2019. szept. 19. 12:19
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én, tudom, hogy nem kötözködöm, csak értetlenkedem. Te, vagy elhiszed, vagy nem.


Szeretnéd a változtatást, vagy csak ismertetni akartad, hogy másutt hogyan van? Egyébként van előzetes ellenőrzésű is, és anélküli is; te az előzetes ellenőrzésűekkel példálózol.


Ha szeretnéd a változtatást, akkor miért a felhasználótársaidtól kérdezed, hogy miért így van, és miért nem másképp? Az üzemeltetőtől kéne érdeklődnöd, neki kéne javasolnod, amit itt írtál.

Arra azért készülj fel, hogy a ’külön emberrel oldják meg’ javaslatod, napi 24 órában, a 3 műszak miatt 3 fő – de a monitor előtti munkavégzés miatt előírt kötelező szünetek miatt lennének hosszabb kihagyások, és egy sürgős választ váró kérdésnél ez nem jó; valamint a távollétei napokra - szabadság, betegség - helyettes kell, szóval, legalább 4 fő, de az valójában kevés. Nyilvános céginformáció szerint, a WebMinute kft. legutóbbi, 2019.08.06-i létszámadata 5 fő. Vitathatod itt, de nem engem kell győzködnöd, nem én alkalmazom, fizetem a jelenlegi létszámot sem; nekem mindegy, hogy 1 fő alkalmazottjuk van, vagy 500.


De, ha csak annyi a célod, hogy írjál róla a megvalósítás lehetőségét is kizárva, akkor jó az, hogy megkérdezted itt; számíthatsz legfeljebb féltucat válaszra, vitatkozhatsz azokkal, amelyek megtippelik, hogy miért nincs másképp, és ennyi.


A kérdésbeli témától hamarosan odajutni, hogy Magyarország indokoltan van lemaradva nyugathoz képest, hát…

2019. szept. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7: A 4-es válaszoló és te is arra céloztok, hogy anyagi okai vannak annak, hogy nem vezetik be. De a külföldi (elsősorban Nyugat-Európára gondolok) kérdezős oldalaknak ezek szerint nincsenek anyagi gondjaik, ha ott működhet. Ebből teljesen értelemszerű, hogy Magyarország elmaradottsága ugrik be.
2019. szept. 20. 06:48
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a válaszokat.


Szerintem azért nem vezetik be, mert akkor a kérdések 3/4-ét ki se tennék.


Azért nekik is kell, hogy bizonyos számú kérdés kikerüljön a statisztikák miatt.


Ugyanezért nem vezetik be a kérdés törlése opciót. Rengeteg ember ír ki ide hirtelen felindulásból egy komplett sztorit, kérdésnek álcázva - ugyanígy egyrészt nem is használnák rendeltetésszerűen az oldalt, csak arra, hogy kiírja valaki a gondjait, látja, hogy jött pár komment vagy, hogy senki sem fogja a pártját és letörli és a kérdezt-felelek helyett már csak dühöngővé válna az egész felület - illetve nagyon megcsappanna a kérdések száma.

2019. szept. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert így kényelmesebb, olcsóbb, hogy semmi jelentős változtatást nem csinálnak az oldalon. Hogy ennek mennyi hátránya van, az annyira nem fontos. Jobban megéri így valakiknek. nem az ésszerűség beszél, hanem a pénz.
2019. nov. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!