Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Titeket pontoztak már le...

Titeket pontoztak már le alaptalanul?

Figyelt kérdés
A vitás kérdések más.De most csak arra válaszoltam hogy mikor mentem férjhez és hogy megbántam-e.Leírtam hogy 24 évesen és hogy nem bántam meg.Ezt miért kell lepontozni?Vagy már ennyire sok a b...kó itt is?
2010. júl. 16. 07:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Jajj, nagyon sokan lepontoznak.

Nem is értem, sokszor miértkell.

Két példa:

Ha valaki megkérdezi, hogy hogyan kell elmenni x-ből y-ig és a válaszod nem a legjobb, akkor pontozzon le. De ha megkérdezik, hogy mi a lányom neve, akkor ne pontozzon le, csak mert az a név neki nem tetszik...

2010. júl. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
87%
Én mindig a tőlem telhető legjobb válaszokat írom. Engem is folyamatosan pontoztak le, mert leírtam a véleményem. Nem kell foglalkozni a bunkókkal... ha nem értékeli a válaszod, az az ő baja!
2010. júl. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Persze, és igazad van.Voltak olyan kérdések is hogy hol laksz, mikor születtél, stb...hogy ebben mi a nem hasznos.....
2010. júl. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

Engem is pontoztak már le így. Arra a kérdésre, hogy "Szeretitek-e a gyerekeket?" Azt válaszoltam, hogy igen, nagyon is, és 40%-ra le lettem pontozva.

20L

2010. júl. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Gyertek linkeljük be a kérdéseket, ahol igazságtalanul pontoztak le, és pontozzuk fel a másik válaszát, oké? :)
2010. júl. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanabban a kérdésben én voltam a második válaszoló.Engem is lepontoztak.De tudod ez legyen a legnagyobb öröme az életben!Különben engem nem érdekel a pontozás.Soha nem nézem a százalékot ha egy kérdést írok ki és válaszolnak rá,a választ nézem és ha nekem hasznos megfogadom ha nem akkor is illően megköszönöm és ennyi.Ne foglalkozz vele.Vannak még bunkó emberek.
2010. júl. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogy lepontoztak. Főleg azok, akiket nem érdekelnek mások bajai, hogy segítsen, hanem hogy azon a f.szom toplistásn minnél előbb legyen. Ezt megkéne szüntetni, hogy ne versengésből álljon az egész.
2010. júl. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó: a válaszok százalékértéke nem számít bele a toplistás helybe, így ha valaki lepontoz, attól még te nem leszel hátrébb. Szóval ez az egy nem versengés alapon megy.
2010. júl. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Hajjajj! Engem is pontoztak már le az állatok kategóriában. Tanácsot szerettem volna adni és a sok bunkó ahelyett hogy normálisan megírta volna nemtetszését ezzel kapcsolatban, inkább finoman szólva elküldtek engem a jó büdös pi...ba. De azt azért hozzáteszem, hogy ők nem írtak semmi hasznos választ!
2010. júl. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó előtti: Akkor meg miből áll a rangsor, ha nem a válaszaid helyességéből?
2010. júl. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!