Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak szerintem kéne eltüntetni...

Csak szerintem kéne eltüntetni ezt a le és felpontozósdit a gyakoriról? Csak mérgezi az egészet.

Figyelt kérdés
Nem érdekel, hogy mennyin van éppen a százalékom, de az eléggé fel tud néha húzni, hogy milyen unfair ez az egész. Azt kéne értékelni, hogy mennyire volt hasznos a válasz a kérdezőnek, a kérdésre adott-e választ, nem pedig hogy az adott válasszal ki ért egyet vagy ki nem, ezek egyéni vélemények általában. Kb ezt úgy tudom elmagyarázni, hogy ha megkérdezik “melyik szín a legszebb” és jön a válasz, hogy “piros” meg hogy “kék”, akkor az egyik 100% lesz, míg a másik 0, holott mindkét válasz ugyanolyan releváns. Ez baxik fel engem néha. Ti mit gondoltok erről? Nem ez a legnagyobb problémám, de én tökre örülnék, ha megszűnne a pontozósdi.
2019. okt. 9. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges. Engem mondjuk nem érdekel hogy lepontoznak, attól még a véleményem nem fog változni.
2019. okt. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs értelme.


Például táplálkozás témában hiába értesz hozzá, összefognak ellened és lepontoznak, akkor is, ha te írod le az igazságot.


egyszerűen amivel nem értenek egyet, azt lepontozzák, ha pedig sablonos, másokkal egyetértő választ írsz, akkor fel.

egyre kevesebbet is figyelem a pontozást pont emiatt.

2019. okt. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs értelme. Mert ha például politizál az ember és nem tiltják le, akkor átlag 40-50%, ha pedig csak csupa szépeket ír állatbarát, családi kérdésekre akkor ennél jóval több százalékot is elérhet.

Ezeken kívül a százalék árulkodó lehet a válaszoló kilétét illetően.

2020. márc. 1. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!