Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehet feltölteni...

Hogyan lehet feltölteni képeket a gyakorikérdésekre szeretnék képet de nem tudok?

Figyelt kérdés
segítsen valaki hogyan kel feltenni képeket a gyakorikérdésekre???
2019. okt. 22. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hol látsz te képeket? Egyetlen egy sincs.

Hogy hogyan lehet képet linkelni, azt meg ezerszer leírtuk már.

2019. okt. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jah tudom mert törölték amint belinkeltem képeket ugy láccik ezen oldalon tilos még azt is elég kár szerintem azér az nem személyijogsértés
2019. okt. 23. 15:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Borzalmas a helyesírásod, szavakat hibásan használsz, de mindegy.

Csak jogsertő linkeket törölnek, csak te esetleg nem gondolod annak.

2019. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
minden képet töröltek edig pedig a saját képem voltak szoval ugy láccik nem lehet linkelni az oldalra személyes képeket mert törlik
2019. okt. 24. 11:08
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Nincs olyan szó, hogy láccik. Egyébként, azt nem tudja senki ellenőrizni, hogy a képen valóban te vagy. Így csak a törlés jöhet szóba.
2019. okt. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát jah
2019. okt. 24. 12:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Használd te is az imgur oldalt, ahol ingyen tudsz megodsztani képeket. Annak a linkjét másold be ide és kész is. :) Remélem tudtam segíteni. Helló! Helló! Helló! Sziasztok!

[link]

2019. okt. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát jah k=oszi szépen ,de egy a gáz hogy nem szbad megoszani nyikvánosan képeket magamról mert törlik
2019. okt. 27. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!