Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért irtják ennyire az...

Miért irtják ennyire az ismerkedős kérdéseket ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Emlékszem régen még viszonylag megtűrt dolog volt ez, és az ismerkedős kérdéseket fennhagyták legalább egy ideig. Különösebben nem is zavart senkit. Most viszont szinte másodpercek alatt törlik ezeket. Úgy hallottam, hogy ettől is régebben még külön ismerkedős rész is volt itt. Mi az oka, hogy ennyire megváltozott a helyzet?
2019. okt. 27. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert ez nem társkereső?
2019. okt. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kérdezz-felelek oldal.

Nem társkereső.

2019. okt. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rossz helyen érdeklődsz. Természetesen, mint használó nem tudom a pontos okát; ugyanúgy, ahogy te sem és más használók sem. Az üzemeltetőtől tudhatod meg, ha megkérdezed, és válaszol is.

Egy dolgot viszont láttam annak idején: nagylátogatottságú, ingyenes hirdetőoldalként használták profi prostituáltak is. (Ha két ilyenbe is botlottam, gondolom, nem volt rendkívül ritka eset.) Persze, ismerkedős, társkeresős formában feltett „kérdéseik” voltak.

Vannak fizetős társkereső oldalak. Nem tudom, kell-e engedély hozzá, milyen engedély kell, ha kell, de lehet, hogy nem vették jónéven az ingyenes vetélytársat, és lehet, hogy felléptek ellene.

Persze, sokféle oka lehet, és lehet, semmi köze ahhoz, amit tapasztaltam, amire gondolok.

Itt, használók csak annyit tudhatunk, hogy tiltják, és nem azok közé a tilalmak közé tartozik, amelyeknek – bár szintén benne vannak a használati útmutatóban – nem szereznek érvényt. Ez azt mutatja, hogy valamiért komoly fontossággal bír számukra. De itt, az oldalt használó társaidtól, biztosan nem tudhatod meg a valódi okot. Lehet, hogy az üzemeltetőtől sem, de ettől még ők tudják. Számunkra, számodra is így van: „Ne használd ismerkedésre, társ- vagy partnerkeresésre a kérdéskiírást!”, akár tudjuk az okát, akár nem. Ha sikerül is megtudnod az okot, akkor is így marad.

2019. okt. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!