Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mióta lett társkereső oldal a...

Mióta lett társkereső oldal a gyk?

Figyelt kérdés

2019. nov. 24. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem társkereső, a 300 000 felhasználóból csak 148 000 használja arra
2019. nov. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem az. Én egyszer kíváncsiságból feltettem egy kérdést, hogy van-e valaki, aki itt jött össze a párjával. Egyszerűen csak kíváncsi voltam, de törölték, azzal indokolva, hogy itt nem lehet társat keresni. Pedig hát baromira pont itt akartam társat keresni, különösen, hogy férjem van, és alapból letiltok minden ismerkedős levelet.... :-O
2019. nov. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
És mióta lett feszültséglevezető oldal?
2019. nov. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
2: Ezt mondjuk én se értem. Ha például felteszek egy kérdést arról, hogy valaki próbálta-e már a heroint, és milyen érzés volt, az nem értem, miért jelentené automatice azt, hogy én is ki akarom próbálni. Az is lehet, hogy tanulmányt írok, drogos dokufilmet készítek vagy ilyesmi.
2019. nov. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden része társkereső, csak egyes kategóriákban tengenek túl azok aki erre a célra akarják használni.
2019. nov. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!