Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek is be kellene...

Szerintetek is be kellene vezetni azt, hogy a válaszolók kapjanak értesítést arról, ha a kérdező hozzászólt a kérdéséhez?

Figyelt kérdés

Ugyanis a kérdezői kommentet nem jelzi ki szám szerint újnak, csak az időpont íródik a kérdés mellé. Mondjuk, hogy valaki válaszol a kérdésemre 18:25-perckor. Én rögtön elolvasom, és olyan a válasz, hogy reagálni akarok rá szóban, és ezt megteszem mondjuk 18:31 perckor. Na most ebből az illető, ha benéz az általa megválaszolt kérdések listájára, nem feltétlen fogja észrevenni, hogy új komment jött a kérdéshez, mert valószínű nem memorizálta magában percre pontosan, hogy mikor szólt hozzá. Gondolhatja símán azt, hogy az még az ő válasza, így be sem néz újra addig, amíg újabb válasz nem érkezik. Ha érkezik egyáltalán.

És megesett már, hogy valakire ráírtam privátban, mert napokig nem reagált a kérdésemnél, erre rámförmedt, hogy minek megírni privát üzenetben ugyanazt, amit a kérdéshez is leírok.

A másik meg, hogy eleve ott van az esélye, hogy valaki standardban nem néz be többet a kérdéshez, amire válaszolt.

Egyszerűbb lenne, ha jönne az értesítés, hogy egy kérdező hozzászólt az általam is megválaszolt kérdéséhez.


2019. dec. 11. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt be tudod állítani, hogy a figyelt kérdéseknél új hozzászólás érkezik, kapj hírlevelet. Külön arra most nincs lehetőség, hogy csak a kérdező válaszáról értesítsenek. Én magam semmilyen értesítést sem kérek.
2019. dec. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ez az, hogy a kérdésfigyelő opciót nem mindenki használja, én sem nagyon. De arról mehetne standardban értesítés, ha a kérdező szól hozzá.
2019. dec. 11. 11:01
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Feljegyzés:

- Elolvasva.

- Tennivalóm nincs vele.

- Változásra nem kell készülnöm.

- Elfelejtendő. (A többi, változtatásról elmélkedő álkérdéssel egyezően.)

2019. dec. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!