Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi a fenének létezik ez az...

Mi a fenének létezik ez az oldal még ha semmit nem lehet megkérdezni?

Figyelt kérdés
Akinek nem inge, ne vegye magára de folyton csak bunkóztok, piszkálódtok, kritizáltok! Mintha ti mindenkinél jobbak lennétek! Ez a nyamvadt oldalt azért jött létre, hogy kérdezünk! BÁRMIT! "google a barátod" Egy képernyő mögül nagyon könnyű ám keménykedni... Nagyon vagányok vagytok, hogy megaláztok másokat, egymást! Vegyétek már észre magatokat emberek! Miért kell bántanotok másokat? Egymást? Feltettem egy teljesen normális kérdést, és 10 válaszból 8 undorítóan bunkó volt, sértő, bántó. És csak egyetlen egy ember volt képes rendes és normális választ adni. A másik ember válaszának se eleje se vége nem volt, annak amit írt. Pár napja az újságban azt olvastam, hogy az emberiség megérett a kipusztulásra! Hát most már én is ezt gondolom!

2020. jan. 7. 20:27
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
58%

"Hát most már én is ezt gondolom!"


Abszolút egyet értek! Ha eltűnne végre a sok lusta marha, akik kb. "Hány óra van?" kaliberű kérdéseket tesznek fel, messze egyszerűbb lenne mindenkinek. Lehet, hogy a túlnépesedés is megoldódna? Kitudja :(

2020. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Vannak hatalmas baromságok ezen az oldalon és többségük csak szórakozik! Én nem ezekéről beszélek. Hanem a teljesen normális kérdéskéről. Amit mondjuk nem a google-n fogok megtalálni!
2020. jan. 7. 20:38
 3/44 anonim ***** válasza:
65%
Ugyan, mutass már egyet.. Ritkák, mint a lakkozott radír.
2020. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
54%
Egyetértek, linkelj ide olyan kérdést, ami nem válaszolható meg googleval és szét van trollkodva.
2020. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
50%

# 2


Mutass ilyet!

2020. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
55%

Én a Humor oldalon írogatok, ott a humor a lényeg, ha egyáltalán sikerül.

Az egyéb kérdéseknél tettem válaszoltam néhány komoly kérdésre, viszont aki nem tud kérdezni, az mit vár, olyankor odaírom hogy tegye fel értelmesen a kérdést.

Egyébként én is ugyanazt tapasztalom amit te, én pár hónapja írogatok, de azt hiszem olvasni se nagyon fogok, nem hogy írni. Sok a sörtét ember. Nekem is volt más véleményem többször is mint másoknak, amikor írtak valami segítőt, de sohasem játszottam istent, sohasem akartam mások fölé nőni. Néhányan el kezdenek okoskodni, sértegetni (engem nem sikerül, mert le...om), ahelyett hogy meghagynák a Kérdezőre a döntés jogát, hadd döntse el ő, hogy neki mi a jó válasz és kérdezzen ha valamit nem ért.

A beleugatók sokan vannak. Biztosan el fog szinvonaltalanodni teljesen az oldal. Így.


Már-ki

2020. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:

Néhány éve másként néztek ki a kérdések. "és szét van trollkodva" - olyan akkor is volt (néha):

[link]

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazif..

2020. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
"Mutass egyet" Inkább az a kérdés melyik kérdés alatt nincs bunkó válasz!? Megkérdeztem hogy a cica kaját meg lehet e melegíteni egy kicsit a mikróban, mert a cicám egy adagot nem tudd megenni a hideg akkor meg azért nem eszi meg. Válasz: 1: "Persze, jó étvágyat" 2:"Finnyás dög, inkább vegyél kutyát" 3:Szia, persze. Én is megszoktam melegíteni az én cicáimnak. Úgy sokkal jobban megeszik, mint simán"
2020. jan. 7. 21:10
 9/44 anonim ***** válasza:
48%

Én z indulás óta tudok erről az oldalról, de soha nem foglalkoztam vele. Nem lehet az, hogy a normális válaszolók egyre többen kiszálltak az egyre több hülye válaszoló miatt?

Mert én ezért fogok kiszállni.


Már-ki

2020. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló most vagy a macskámnak vagy nekem kívánt jó átvágyat. A második inkább húzón bőrt a fogára! Egyedül a harmadik válaszoló válasza volt, megfelelő a kérdésre 100%-ban!
2020. jan. 7. 21:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!