Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt gyakori kérdéseken lehet...

Itt gyakori kérdéseken lehet törölni a kérdést?

Figyelt kérdés
Ha igen hol?

2020. febr. 7. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Csak a moderátorok
2020. febr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Kérdést csak a moderátorok törölnek. Nekem is volt már olyan, hogy feltettem egy kérdést, de kiírás után pár perccel megvilágosodtam, hogy valami hüyeséget kérdeztem. Nem rémlik már pontosan mi volt a téma, még a kategória se, de értelmetlen volt a kérdés, mert egyértelmű volt rá a válasz. De nem lehet törölni a saját kérdésed és még jelenteni se tudod a moderátorok felé, hogy szeretnéd törölni.

Jó lenne egy ilyen funkció, hogy pl szöveges indoklással lehessen kérvényezni a kérdés törlését. De mivel ez ugye extra feladat meg minden, lehetne olyan, hogy havi 1 vagy heti 1 kérdést lehet törölni. Azért a moderátoroknak így is van bőven dolga. Elég lenne indokolt esetben törölni a kérdést, nem az hogy te megkaptad a választ és törlöd is.

2020. febr. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

aha:)

A moderátorok tudják, de személyes véleményem szerint, inkább hagyd meg az utókornak. :)

na jó, megszánlak:


info@gyakorikerdesek.hu

moderator@gyakorikerdesek.hu


ezekre a címekre tudsz a moderátoroknak írni

2020. febr. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2020. febr. 8. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!