Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nektek is ma egész nap csak...

Nektek is ma egész nap csak ilyen fehér háttérrel jön be a Gyakori? Vagy nálam van a hiba?

Figyelt kérdés

Laptopról vagyok; hiányzik az egész gyakoris dizájn, nincsenek azok a kék, meg a zöld ablakok, amiben a szöveg van, nincs az a nagy kék Gyakori kérdések felirat fölül. Nem lehet rámenni, hogy hasznos, meg ilyenek.

A többi oldal az bejön, csak ez az oldal néha el is megy, meg lassabb, meg olyan színtelenebb.



2020. márc. 25. 21:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is egész nap vacakolt. A dízájna nem változott, de nagyon nyögvenyelősen (vagy épp sehogy se) akartak betöltődni az oldalak.

Közben a többi weboldallal nálam se volt probléma.

2020. márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Tippem szerint a járvány helyzet miatt rengetegen ülnek otthon és sűrűbben használják/látogatják az oldalt, emiatt leterhelik a szervereket.
2020. márc. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Nekem mostanáig be sem töltött az oldal egyik böngészőből sem. Akkor nem csak nálam volt a gond. Tuti leterhelt igen.
2020. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

#3

Az viszont már fura, egy ideje tart ez a helyzet(lehetőleg mindenki maradjon otthon), viszont korábbi napokon nagyobb fennakadás nélkül el lehetett érni az oldalt. Most mintha hirtelen mindenki egyszerre ráugrott volna..

2020. márc. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Én azt hittem, hogy valami karbantartás, de akkor azt hiszem, tényleg a leterheltség lesz az.

Köszönöm, mentek a zöldek.

2020. márc. 25. 23:34
 6/15 A kérdező kommentje:
*Ja mert hogy most már behozza az oldalt rendesen színesbe', de még nálam mindig nem túl gyors:)
2020. márc. 25. 23:35
 7/15 A kérdező kommentje:
Tegnap egyébként meg mintha a facebook-ról kérdezte volna valaki egyébként, és hogy az vacakolt egész nap. Ja nem, nem is a facebook, hanem valami google class -ilyen online iskolai program. Vagy nem tudom.
2020. márc. 25. 23:36
 8/15 A kérdező kommentje:
Rájöttem. Öcsém azt mondta, hogy mindenki kapott most telóra ingyen neten; és lehet tehát, hogy sokan fölmentek telóról a Gyakorira.
2020. márc. 25. 23:49
 9/15 anonim ***** válasza:

#8

Ez ugyanúgy szerver terhelést jelent :)

2020. márc. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

*ingyen netet.

Ezt reggel mondta, én is kaptam értesítést amúgy róla, csak elsiklott fölötte a figyelmem mert ugyanis az én telómról nem lehet netezni, az olyan tök egyszerű típus.


"#8

Ez ugyanúgy szerver terhelést jelent :)"


Milyen ugyanúgy? Ezt mondom, hogy ez még pluszban az eddigihez. :S :)

2020. márc. 25. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!