Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » (feljelentő jelecske) Kinek...

(feljelentő jelecske) Kinek kell a pont a feljelentőnek vagy annak akit fel akarnak jelenteni? És miért tűnt el ez a funkció? És miért van hogy eddig néha volt ott mostanában meg szinte eltűnt? És miért csak tesztüzemben működik (már amikor működik?

Figyelt kérdés

- Segítheted moderátoraink munkáját azzal, hogy ha fórumszabályzatot vagy netikettet sértő választ látsz, jelented felénk. Köszönjük! Ez bizonyos számú ponttól lehetséges. A funkció jelenleg tesztüzemben működik.


Ezt a főoldalről másoltam ezért gondolom már ismerős!


2010. júl. 27. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Még mindig ott van, legalábbis nekem mindig, mindegyik kérdés mindegyik válaszánál (kivéve amit pontoztam)...

Szerintem ha jelenteni akarsz egy választ, akkor neked kell elég pontodnak lenni, hiszen akinek a válaszát jelenteni akarod, lehet hogy nulla pontja van, csak bejött "hangulatot" csinálni az értelmes válaszával, szóval az ő pontjától ez szerintem teljesen független...

2010. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most pl. a te válaszod mellet ott van az aranyos ujjacskák mellett,de máshol vagy más időben nem mindig!
2010. júl. 27. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ahol nincs ott, azt a választ moderátorok írták :P
2010. júl. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor az oldal háromnegyedét moderátorok írták! xD
2010. júl. 28. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Régebbi bejegyzéseknél nem található meg a stoptábla. Valamint ha egyet már ellenőriztünk, akkor amellett sincs.
2010. júl. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!