Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha valaki kiírja a korát, és...

Ha valaki kiírja a korát, és még nincs 16 éves, feljelentitek?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 24. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Fel nem jelentem, csak a moderátoroknak jelzem.
2020. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Feljelentés itt az oldalon belüli jelentés szinonimája? Ha igen: igen, mert ez a szabálya az oldalnak. Bár azt is elég rugalmasan kezelik, mikor a 7. osztályos megoldókulcsokat kérik sorban, azt hol törlik, hol nem. Biztos nem az anyja írja ki a gyerek helyett ezeket. Vagy a kötelező olvasmányok naplóit, ami egyértelműen általános iskolai anyag (egri csillagok, kőszívű, szent péter esernyője).
2020. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem szoktam jelenteni. Tudom, hogy az oldal szabályzata tiltja a 16 éven aluliak regisztrációját - a GDPR miatt, ennek ellenére én azt mondom, ha valaki tényleg segítséget akar kérni valamivel kapcsolatban, és ennek okán KOMOLY kérdést tesz fel, mert valóban meg akarja tudni és fontos neki az arra érkező válasz, azt szerintem nem "illik" jelenteni, törvény ide vagy oda. Nekem ez a véleményem.

Persze ha valaki trollkodik, az más tészta - de ott az életkor sem releváns.

2020. ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Lehet lepontozni, de én jelentem. Nem a rossz szándék vezérel, sőt. Ez egy anonim oldal, tele rengeteg perverzzel, kreténnel. Sokszor válaszolok a tini kategóriában. Múltkor pl egy 35 éves férfi írt rám, mert azt hitte, hogy tini vagyok és felajánlotta a "barátság extrákkal" kapcsolatot. Sokan a fiatal naivokra utaznak itt, a gyerekek meg bedőlnek a kamunak, könnyű őket rávenni dolgokra. Egy tini lány úgy működik, hogy kb mindenkibe belezúg. Ugyanúgy egy virtuális beszélgető partnerbe is. Könnyű prédák. Csellel el tudják érni a perverzek, hogy meztelen képeket küldjenek. Semmi más nem kell hozzá, mint pár nap, vagy pár hét beszélgetés és máris bízik benned egy tini. Aki meg tényleg bajban van, az tud máshonnan is segítséget kérni. Ha net van, akkor bármit meg tud nézni, bármiről talál infót, anélkül, hogy regisztrálnia kéne ide. Tudom, hogy a perverzek mindenhol ott vannak, de anonim oldal lévén sokan itt élik ki magukat. Másrészt meg, az oldalt bírságolják meg a törvényszegők miatt. Tehát ha már használom ezt az oldalt (cirka 12 éve), akkor nem hunyok szemet bizonyos kérdéseket illetően, mert az oldal fenntartóinak segítek ezzel. Egyébként aki eltekint egy 16 év alatti kérdezőtől, az hivatalosan bűnrészesnek minősül.
2020. ápr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Helyzetfüggő. Ha a válasza tényleg hasznos vagy tényleg olya kérdez, amivel másokat is segít, akkor nemjelentem.


Azokat a 16 éven aluliak által írt kérdéseket, amiben meg se akar tudni valamit , csak könnyítene a lelkén vagy a senkinek nem hasznos kérdésfajta, mert annyit szeretne megtudni, hogy Magó néni vajon ad e neki intőt, esetleg a trollválaszokat meg jelentem.

2020. ápr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2020. ápr. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem fel, hanem le.
2020. ápr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
A magyarok imádják egymást jelentgetni olyannyira, hogy valaki saját magát is...
2020. ápr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem szoktam jelenteni senkit.

Nem ezért regisztráltam erre az oldalra.

2020. nov. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen
2021. júl. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!