Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehet kérvényezni,...

Hogyan lehet kérvényezni, hogy megváltoztathassam a felhasználónevem?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin rossz felhasználónevet adtam meg. Visszakereshető ki vagyok.


Nem is zavarna, hisz nem látszik, de így nem tudok privát beszélgetésekbe bele menni,hiszen ott látják.


Hova kell írnom ez ügyben?



2020. ápr. 25. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Írj a moderátoroknak.
2020. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A lap alján, jobb szélen, ott van a "Kapcsolat". (Természetesen, a kukac szó helyett @ kell; csak a nagymennyiségű rákattintási lehetőség elkerülésére van így írva.)
2020. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2020. ápr. 25. 22:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is kértem, de csak akkor lehet megváltoztatni, ha a saját nevedet adtad meg.
2020. ápr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem változtatnák meg - például, mert nem felel meg a 2020. ápr. 26. 08:23-kor megjelent válaszban írt feltételnek -, akkor módod van töröl(tet)ni a regisztrációd.

Saját menü → Beállítások → Adataid módosítása → │Regisztráció végleges törlése│ gomb.

7 napon belüli törlést ígérnek; nem tudom, mennyi a tényleges időtartam.

Addig is készíthetsz új regisztrációt, és azt használod; a problémás felhasználónevűvel pedig nem lépsz be. (Azt nem tudom, hogy amíg él a meglévő, ugyanarról az e-mail címről enged-e új regisztrációt csinálni; gyanítom, hogy nem, hiszen azzal kell belépni, de kipróbálhatod. Ha nem engedi, és ugyanarról az e-mail címről szeretnél új regisztrációt, akkor kivárod a meglévő törlését, addig a meglévőt használod, és nem írsz üzenetet; aztán készítesz új regisztrációt.)

2020. ápr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Négyes vagyok. Nekem ezt írta a moderátor amikor nevet akartam változtatni:


"Kedves Felhasználó!


A név módosítására nincs lehetőség, ill. csak abban az esetben, ha valaki véletlenül a saját nevével regisztrált az oldalra.


Üdv.: Moderátor"

2020. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!