Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek a GYIK moderátorok...

Szerintetek a GYIK moderátorok szoktak írni a GYIK-ra és ha igen, szoktak törölni olyan szabályokat nem szegő kérdéseket amelyek nekik nem tetszenek mindenféle indoklás nélkül?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 26. 22:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindkettő ritkán fordul elő.
2020. ápr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 2*Sü ***** válasza:
90%

Moderátornak lenni itt egy állás, munka. Ha valaki napi 4 vagy 8 órában nem csinál mást, mint a legidiótább, legaljasabb kérdéseket és válaszokat kénytelen olvasni, akkor nem hiszem, hogy nagyon kedve lenne még a munkaidején túl is írogatni ide. Ha mégis, akkor valószínű egy moderátornak jóval magasabb a tűréshatára, akkor fog egy választ moderálni, ha az valóban megszegi a szabályokat. A szabályokat meg nem szegő, de nem tetsző válasz neki ahhoz képest, amivel napjában találkozik, felüdülés.


Nem is lenne ez praktikus. Akkor sem, ha az oldal tulajdonosa moderál, hiszen minden ilyen esettel felhasználókat veszítene. Tulajdonképpen a semmiért. Akkor sem praktikus, ha egy alkalmazott teszi ezt, mert az állását kockáztathatja. Szintén a semmiért.

2020. ápr. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én símán el tudom képzelni, meg valaki mesélt olyat, hogy konkrétan hallott már ilyenről. Ne legyünk naívak! A rendőrök talán minden esetben csak azt büntetik meg, aki tényleg megérdemli?
2020. ápr. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3


Velem volt ilyen eset.


A kerdést azért törölték mert állítólag nem lehetett megtudni belőle, hogy mit szeretnék kérdezni. Persze azelőtt volt valakivel egy enyhébb összeszólalkozásom.


Amikor írtam nekik, hogy a kérdés kérdés volt és mi volt az igazi oka a törlésnek, válaszra sem méltattak. Szóval az szerintem egy ilyen eset volt. Hatalommal való visszaélés :)

2020. ápr. 27. 10:03
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
4: Meg nekem volt egy olyan kérdésem, amit avval az indokkal töröltek, hogy trágár. Egy vagy kettő darab vulgáris szó volt benne, az is kicsillagozva. Újrafogalmaztam, trágár szavak nélkül, kiírtam újra. Erre megint törlik, hogy ezt már feltettem egyszer, ne írjam ki újra, hanem emeljem ki a korábbit. És ekkor találgattam, hogy hatalmaskodásról vagy hülyeségről van-e szó. Járhat a kettő együtt?
2020. ápr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

Velem meg egy olyan volt, hogy egy választ írtam, amit a moderátor félreértett, és azt hitte, hogy sértő a keresztények istenére nézve, ezért törölte.

Közben ateistát vagy más isteneket nyugodtan lehet gúnyolni, minden következmény nélkül.


De már többször volt olyan is, hogy semmi baj nem volt a válasszal, csak valakinek nem tetszett, jelentette, és azonnal törölték. Nem csak az enyémet, hanem többet is arról a helyről.

Akkor is törlik az írásokat, ha úgy érzik, hogy nagy vita lesz belőle.

2020. ápr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Van még egy olyan dolog is, hogy ha egy kérdést áttesznek másik kategóriába, akkor gyakran kitörlik belőle, ha megírtam, hogy miért a másik kategóriába való.


Szerintem ezt nem kellene törölni, hiszen sokszor még a kérdező se veszi észre, hogy áttették, tehát a következő kérdését is rossz helyre fogja tenni.

Ezen kívül más is tanulhatna belőle.

2020. ápr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
7: Ott van a gond, hogy amikor átteszik valakinek a kérdését más kategóriába, akkor az illető erről semmi értesítést nem kap. Pedig lehetne, ha már a kérdéstörlést mindig az ember képébe tolják, virító piros betűs szöveggel.
2020. ápr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mindeki 67%-os?
2020. ápr. 27. 10:54
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
9: Úgy néz ki, kivéve a kettest válaszolót.
2020. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!