Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy szokjak le a folyamatos...

Hogy szokjak le a folyamatos gyakorizásról?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogyha unatkozom, akkor elgondolkozom az életemen, rájövök, hogy vannak problémáim és meg kéne oldani őket, csak nem tudom, hogy hogyan. Ekkor hívom segítségül ezt a csodálatos oldalt és felteszek több kérdést is, több témában, és az emberek segítségét kérem. De jó válasz nem, vagy alig jön. Csak rossz, "megértem hogy nincsenek barátaid ha ilyen nyomorék vagy", stb., néha egy kis trollkodás, de az még bele is férne, de a velőmig hatol néhány bunkó beszólás.


És sajnos a korona miatt minden hétvégémet itthon töltöm és unatkozom. Hétköznap meg se nyitom a gyakorit, de ha rám tör egy kis unalom, egyből kérdéseket teszek fel. Vagy van, hogy már meglévő kérdéseket és válaszokat olvasok és rettenetesen felidegesít és elszomorít.


Hogy szokjak le? Töröltessem magam? Az a baj, hogy azt már megtettem, de egy év múlva újra regeltem. Függő vagyok.


2020. máj. 2. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:
83%
Nyugi nem vagy egyedül. Én a tanulás helyett csinálom. Az rosszabb. Egyszer enis ki töröltem aztan meg fogadtam h csak azert regizek újra h ha lesz fontos kérdésem tudjak segítséget kérni de csak nem az lett belőle 🤣🤣
2020. máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!