Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha már megváltoztatták az...

Ha már megváltoztatták az oldalt, miért nem vezettek be kommentszerkesztési opciót?

Figyelt kérdés
Hogy legalább 5 percig lehessen szerkeszteni elküldés után.

2020. máj. 12. 11:43
A kérdező szavazást indított:
Szerintem is kellett volna.
Nem kell ide ilyen funkció.
52 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Mindenképp kéne. Bár akkor meg aztán kellene az is, hogy az értékelésen is lehessen változtatni. Elég bonyolult lehet, de most meg idegesítő, hogy ha utólag pl. észreveszek egy elgépelést, akkor vagy írok miatta egy külön választ, vagy úgy marad az idők végezetéig... :/
2020. máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1: Na igen. És velem már esett meg, hogy mobilon értékeltem, és véletlen a nem hasznosra nyomtam a hasznos helyett.
2020. máj. 12. 11:53
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem azért amiért eddig se volt. A trollok miatt.
2020. máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3: Más oldalakon érdekesmód működik.
2020. máj. 12. 12:01
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell az. Mindenki vállalja, amit leírt, ne lehessen már utólag szépíteni.
2020. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5: De lehetnek helyesírási hibák. Vagy pedig utána jut eszembe, hogy valamit még le akarok írni. Most jobb az, ha 2 vagy több kommentbe postolok, hogy "Ja, még eszembe jutott valami:"?
2020. máj. 12. 12:05
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez már régóta kellene.
2020. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenki vállalja, amit leírt, ne lehessen már utólag szépíteni."

Én vállalom, csak van, amikor másik billentyűt ütök le véletlenül, mert közel van egymáshoz, és utólag veszem észre. Pl. az "é" és az "á" egymás mellett van. A helyesírás-fanatikusok meg hajlamosak belekötni ilyenekbe.

2020. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Írtam az oldalnak, ők is azt válaszolták, hogy azért nem akarják, mert trollkodó visszaélések lennének. Ismételten csak azt tudom mondani, hogy más oldalakon, érdekesmód működik, a Youtube-on is úgy, hogy az idők végezetéig lehet szerkesztgetni. Pedig ha valahol, ott aztán szintén vannak trollok. És amúgy ha csak 5 percig lehetne szerkeszteni, az igencsak leminimalizálná a visszaélés lehetőségét, mert jó esély van rá, hogy ennyi idő alatt nem érkezik újabb komment.
2020. máj. 30. 13:33
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, hogy név nélkül se tudtok együtt élni egy elírással.
2020. jún. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!