Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem lehet látni, hogy...

Miért nem lehet látni, hogy egy válaszadó hány százalékban ad hasznos válaszokat?

Figyelt kérdés

Nem ez az egyetlen dolog, ami nem tetszik az új designban. :( Nagyon szerettem ezt az oldalt, de ha nem lesz hamarosan a beállításokban egy kapcsoló, amivel az eredeti design visszaállítható, én itthagyom ezt az oldalt.

Legalább a sötét módot rakták volna bele, meg észszerűbben csinálták volna ezt az új designt, pl. ugyanúgy kell 10 válaszonként lapozni a kérdésnél, legalább pozitív újítás került volna bele. :( Pl. hogy be lehet állítani, hogy az összes válaszon végig lehet egy oldallal görgetni, vagy az 5-ös szintűeket mondjuk reklámmentességgel IS jutalmazzák. :S


2020. máj. 12. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

A dark módot beállíthatod a Chrome böngészőben egy kattintással.

A válaszadó hasznossági százalékát most pipák formájában láthatod, nem százalékos értékeléssel, ráadásul ez kategóriánként számolt hasznossági százalék, az alapján, amit abban a kategóriában válaszolt.

2020. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért, hogy megmaradjon az anonimitás. Gyakran láttam olyat, hogy "Hé, x százalékos, húzz vissza az xy kategóriába" meg ilyesmik
2020. máj. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Pedig igazán visszaállíthatnák a százalékos kijelzést.
2020. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
ez a visszafejlődés, kérem szépen.
2020. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!