Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi történt a gyakorikérdésekke...

Mi történt a gyakorikérdésekkel? Mi ez az új felület?

Figyelt kérdés
Ilyen marad vagy csak ideiglenes?
2020. máj. 12. 13:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Na, pont idenavigáltam, hátha valakimár megkérdezte ugyanezt.


Szerintem marad, nekem tetszik, csak lehetne kontrasztosabb.

2020. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
87%
Ha nem lenne fehér a kérdések háttere akkor jó lenne.
2020. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Köszi az arculat váltást, de zöld -kék téma maradhatott volna skacok.
2020. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Tevenyereggyarto ***** válasza:
96%

Remélem csak ideiglenes. Borzalmasan néz ki. Tudom, az oldal készítőinek sem eshet jól ,hogy ennyi negatívum éri a munkájukat, de ez úgy néz ki mint egy középiskolás infós házija. Mint valami 2000-es évek beli kezdetleges fórum, vagy mint mikor nem tölt be az oldal rendesen. Túlságosan összefolynak a dolgok, eddig tökéletesen külön lehetett olvasni mind a válaszolók mind a kérdezők kommentjeit.

Jobb lenne a régi dizájn de az új funkciókkal + egy-két apróság, pl: fénykép beszúrhatósága.

De az új pontozási rendszer sem lett jobb, nagyon visszás ez az új rendszer. Ez a szintezős rendszer se tetszik. Túl versdnyszagú az egész. Az sem terszik ,hogy a válaszoknál nem látom ki hány %-os, így nem lehet megkülönböztetni/ felismerni az anonim válaszolókat.

A dátumok eltünése a kérdéseknél zavaró. Így nem tudom ,hogy érkezette új komment egy olyan kérdésre amit korábban megválaszoltak. Eddig a válaszok számából plusz az utoljára írt válasz dátumából jól láttam ,hogy jött-e új komment. Elég volt csak megnyitni az “általad megválaszolt kérdések” fület.

2020. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre borzasztóan néz ki.

Sokkal kevésbé lehet bármit is megtalálni rajta, mint a régin, összefolyik egybe az egész.

Ugyanakkor új funkció kevés van.

Próbálom megszokni, de egyelőre nem megy.

2020. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal átláthatatlanabb lett, borzalmas.
2020. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az átláthatóság hiánya a legnagyobb probléma. Rettenetesen összefolyik minden.
2020. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Mondjuk ahogy nézem értesít ha új válasz érkezett. Ez jó csak kérdés ,hogy úgy értesít-e mint ahogy a YouTube szokott az új videókkal (amikor épp úgy tartja kedve hiába van benyomva a csengő ...).

Na az ilyen kisebb-nagyobb fejlesztések kellenének a régi dizájnal/ pontozással (vagy valami hasonlóval). De most tényleg, miért tünt el az ,hogy ki hány %-os ? Ha már van pontozás akkor ez is lényeges lenne, nem ?

2020. máj. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
37%
Ejnye már, hogy ti semminek nem tudtok örülni.
2020. máj. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Tevenyereggyarto ***** válasza:

“Ejnye már, hogy ti semminek nem tudtok örülni.”


Örülnék én, ha lenne minek. Persze az új funkciók eddig tetszenek de ez az “új” dizájn ....

Amúgy valaki nem tudja ,hogy mit jelent az a bekarikázott pont a kérdéseknél a válaszok száma mellett (mobilról vagyok ha számít) ? Azt nem tudom hova tenni, nem történik semmi ha rábökök, mi annak a szerepe ?

2020. máj. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!