Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ezen az új gány felületen hol...

Ezen az új gány felületen hol lehet látni, hogy egy válaszadó hány százalékban ad hasznos válaszokat?

Figyelt kérdés

Először azt hittem a zöld pöttyök jelentenék ezt, de az nem lehet, mert tudok olyan válaszadóról, akinek 40%-os volt eddig az aránya, de 3.5/5 zöld pötttye van, ami 70% lenne.


Miért kellett így elk*rni ezt az oldalt? :D


2020. máj. 12. 16:10
A kérdező szavazást indított:
Tetszik az új design
Nem tetszik az új design
46 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az adott kategóriában számolja az oldal mostantól a válasz hasznossági százalékát a válaszadóknak és igen, a zöld pipák jelentik ezt a válasz tetején.
2020. máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Válasz tetején látható teli pipákban mutatja az oldal, hogy az adott kategóriában mennyire ad hasznos választ az adott válaszoló. Ezt valószínű százalékosan számolja ki az oldal a megadott válaszaira érkező értékelések során.


Az, hogy erre mi szükség volt, az igazán jó kérdés. Szerintem egyszerűbb lenne számosítva látva az adott értékeket, de szerintem ez még a kisebb gond az új frissítéssel.

2020. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen igazad van, a régi design sokkal jobb volt.


És tényleg nem lehet látni a százalékokat, mivel zöld pipákban jelzi.

2020. máj. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Elvileg most már kategóriánként nézi a "hasznosságot" - ami szerintem önmagában tök jó, adhat valaki úgy csapnivaló kapcsolati tanácsokat úgy, hogy a tech topikban meg tök hozzáértő és jókat ír, vagy fordítva. Így reálisabb szerintem.
2020. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. máj. 12. 16:29
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Borzasztó az egész!!! S honnan tudjam nekem mennyi "zöld pipám" van? Ugyanis saját válasznál nem látszik. Tiszta gagyi az egész! Kérem vissza a régi felületet!!!!
2020. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Ráadásul vakon nem lehet látni mennyi zöld a pipából, tehát ez a funkciója az oldalnak totál kiesett számunkra. Pedig így, hogy kategóriánként van az értékelés, most lett talán értelme az egész százalékolásnak.
2020. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6-os: Oldalt a "Toplistás helyezések"-nél meg tudod nézni kategóriánként a százalékodat. Abból meg ki tudod számolni a pipáid számát is :D


Jó bonyolult rendszer xD

2020. máj. 12. 17:10
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Számolgatja a halál :( Annyira nem izgat, de tök xar az egész, olyan kis óvodás szint. Valaki azért megírhatná hány pipám, van, aki látja, most már annyira izgat :)))
2020. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
#9 Itt konkrétan 4,5 - ugyais az utolsó pipád csak félig zöld.
2020. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!