Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi a baj az új gyik-kel?

Mi a baj az új gyik-kel?

Figyelt kérdés
Nekem van vele jó pár problémám, de ahogy elnéztem, másoknak még több. Nem mintha bármit is számítana (nem hiszem, hogy bárki foglalkozik vele), de konkrétumokra vagyok kíváncsi. Mi rossz benne?

2020. máj. 12. 17:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Átláthatatlan.
2020. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon furcsa, szokatlan, nem tetszik. Szerintem törlöm magam, nem jön be egyáltalán😕
2020. máj. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Igénytelen, átláthatatlan, szemroncsoló, csúnya, fantáziátlan, vázlatszerű.
2020. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az elég nagy funkció hiba, hogy a saját valaszodon nem látod már az értekelést. Vicc..
2020. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%
Én látom, hogy a saját válaszomat mire értékelték.
2020. máj. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Ja, és az logo a bal felső sarokban. Elsüllyednék szégyenemben, ha ilyen munkát adnék ki a kezem közül.
2020. máj. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Ja, látszik tényleg. Csak én nem láttam akkor mert eddig a nap folyamán kb irtam 3 választ.
2020. máj. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
A bal felsős hülyeséget én se értem. Nem volt túl sok esze annak, aki kitalálta. Vagy valószínűleg olyan ember volt, aki életében nem használta még ezt az oldalt.
2020. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Annyira irritálja a szemet, hogy valószínűleg káros is ez a túl rikítós kinézet a szemeket nézve. Én meg egészségesen szeretem a szemeimet; de ha ilyen maradna az oldal, akkor le fogok szokni a gyakorizásról. És valszeg nagyon sokat zuhanna a látogatottság, ha ezt így meghagynák; és így a válaszoló nem találná meg a kérdezőt, ha mondjuk csomó mindenki, aki tudná a választ, csak elvétve járna föl, és így nem érkezne meg a válasz, vagy csak későn, így az oldal el is veszítené a funkcióját; hogy kérdés-válasz; segítőoldal. Énszerintem lesz abban előrelépés, hogy vissza fogják állítani a kék-zöld hátteret a szövegnek; mert ezt bárki láthatja, hogy ez a mostani újítás, ez zavarja a szemet; tehát nem jó, ez így nemnagyon maradhat. (Legalábbis nem nagyon kéne, szerintem.) Vagy max majd gondolom látják a statisztikát az oldalról. Egyébként szerintem az eredeti árnyalatokban is kéne a színt visszaállítani, mert az már egyszer bevált, azt nem kéne tesztelgetni, hogy irritálja-e a szemet. Meg még én szeretném, ha oda lennének írva a dátumok is, hogy mikor érkezett a legutóbbi válasz az adott kérdésre; tehát amikor így listában látunk több kérdést. Meg ahogy itt olvastam, emiatt a szintezés miatt, ami nekem elnézést kérek, de kicsit érzelmetlen szintezgetni a felhasználókat, hogy valaki írta, hogy negyedóránként csak négy üzenetet küldhet (?) . Ez is nagyon rossz, meg szóval teljesen elveszik a családi hangulata az oldalnak ettől is. De egyébként például ez a "szavazás kiírása" lehetőség ez ügyes, ez nem volt rossz ötlet; de összességében én szeretném vissza a régi oldalt. Mert ha ez így marad, akkor egy idő után nem fogom használni, én nem fogok kárt okozni a szemem egészségében, hogy ilyen nagyon rikitó, nagyon bántóan szemembe világító oldalt nézzek.

Kedves, tisztelt Üzemeltetők! Kérem szépen, állítsák vissza legalább a kék-zöld színeket a szövegek hátterének; jó volt nagyon az a régi design; én nagyon szerettem, nekem az olyan családias hangulatú is volt; ez meg most így olyan személytelen; plusz , elsődlegesen, ez a legrosszabb; hogy tényleg bántja a szemet; tehát valószínűleg egészségtelen. Kérem szépen, csinálják vissza; eddig a napig imádtam ezt az oldalt, de ha marad ilyen, akkor azt hiszem, el fogom hagyni, örökre. :( Elnézést kérek,hogyha valamit nem szépen fogalmaztam meg, és kérem szépen, csinálják vissza a régi designt, hadd használjam továbbra is ezt az oldalt; hogy tudjak segíteni másoknak, meg mások is esetlegesen nekem. Nagyon szépen kérem, csinálják vissza a régi, szembarát design-t. Kérem szépen, legyenek szivecskések visszacsinálni!! Nagyon könyörgök, kérem szépen.

2020. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Juj, annyit írtál, teljesen megfájdult a szemem mire elolvastam 😀😀
2020. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!