Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az 5.szintnek milyen plusz...

Az 5.szintnek milyen plusz jogosultságai vannak a 4. szinthez képest?

Figyelt kérdés

Én 4.szinten vagyok és ezek:


Korlátozás nélkül írhatsz válaszokat.

30 percenként egy kérdést írhatsz.

Korlátozás nélkül írhatsz privát üzeneteket.

Csatolhatsz szavazást a kérdésedhez.

Érték százalékod maximum 75%-ként számít egy-egy válasz összértékelésénél.

Jelentheted a moderátor felé a szabályszegő kérdéseket/válaszokat.

Korlátozás nélkül állíthatsz be kedvenc kategóriákat.


Aki 5.szinten van, annak milyen opciói vannak a fentihez képest?

(Nekem is csak annyi híja van, hogy nincs még 180 napos a fiókom.)



2020. máj. 12. 17:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
28%

Értelmetlen az egész.

Se nem játék ez, se nem totalitárius társadalom, hogy szintekért hajts.

2020. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
97%

Srácok, a törölt kérdések aránya %-ban van megadva! Nekem is törölték még évekkel ezelőtt jópár kérdésemet (tanulság: ne akarj értelmes kérdést feltenni politika kategóriábanXD). Jelnelg azt írja, hogy törölt kérdéseim max 4% lehet (jelenleg 2%).

Tehát ha van 50 kérdésed összesen, abból kitörölnek 1et, az 2%. De ha kiírsz még 50 kérdést, és nem törölnek többet, akkor ez az arány lecsökken 1%-ra.

Ugyanígy több tucat válaszomat törölték már az évek során, de mivel több mint 5500 válaszom van, így 0% törölt választ jelez. 55 törölt válasz lenne 1%, és a limit 3%. Ahhoz azért eléggé igyekezni kell, hogy 165 válaszomat töröljék úgy, hogy a válaszaim száma 5500on marad:D


Pont, hogy nem a régi motorosokat büntetik. Ez a regisztrációm több mint 5 éves, bár csak az elmúlt 2 hétben kezdtem el újra használni sok év kihagyás után. Azonnal beraktak 5. szintre.


Inkább azokat bünteti, akik hetente regisztrálnak újra, mert kitiltják őket. A design baromira nem tetszik, de ez a jogosultságos téma nekem bejön. Csak a tegnapi nap 23 levelet kaptam valami fétises gyökértől. Hát így meg fogja gondolni, hogy percenként küldjön-e üzit:D

2020. máj. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
90%

Érdekes, én valami 6-7 éves accounttal rendelkezem, mégis csak 2. szintű vagyok. Kiváló.

Ami az irkálást illeti, ez inkább a moderátorok lustaságára/túlterheltségére vall, semmint következetességre.

2020. máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
93%

de a régieket büntetik. mármnt azokat akik nyiltan fel merték vállalni a véleményüket.

8 év alatt 40% vagy fél alatt 90 nem ugyanaz a szint szerintem

2020. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Ja, arra gondolsz, hogy felvállalod a véleményed, és lepontoznak, és az alacsonyabb százalék miatt nem jut feljebb?


Egyrészt megértem, másrészt meg... a politikát leszámítva nem véleményt kell írni, hanem hasznos megoldást. Már no offense, én is szoktam véleményt írni, csak.. érted na

2020. máj. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
37%

13-as

Érdekes, hogy azt írod, hogy csak 2. szintű vagy, mert a válaszodnál 5 pipa látszik. Ez hogy van? (Te ezt csak akkor látod, ha kilépve nézed meg.)

2020. máj. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

16


Azok a pipák azt jelentik, hogy hány százalékban ad hasznos válaszokat (abban a kategóriában mintha).

2020. máj. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Ötös szint majdnem ugyez, csak 15 percenként lehet kiírni kérdést, és az érték százalék maximum nincs meghatározva.
2020. máj. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik, hogy ha valaki azt hitte, hogy a pipák száma a szintek számát jelöli, akkor le kell pontozni. Még friss a rendszer, honnan lehetne tudni pontosan, hogy mi mit jelöl.
2020. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Van egyáltalán valamilyen jelmagyarázat, hogy melyik piktogram mit jelent? Soknál odatartott egérrel se ír ki semmit. Én is jó 10 éve vagyok az oldalon és egyáltalán nem érzem büntetőnek a szisztémát, ugyan én nem vagyok politikában érdekelt.
2020. máj. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!