Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy tudom a régi színeket...

Hogy tudom a régi színeket visszaállítani az oldalon, ez a mostani szörnyű?

Figyelt kérdés
2020. máj. 12. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos nem lehet. Viszont reménykedjünk, hogy a sok panasz meghozza a várt hatást, és visszaállítják a régit.
2020. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Au... Ez nem jó hír.
2020. máj. 12. 18:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Finomhangolás valószínűleg lesz még, színekkel babrálás, de visszaállítás az kizárt. Valószínűleg ráköltöttek egy csomó pénzt vagy időt - még ha ez most viszonylagos is, hogy megérte-e, ilyen szempontból úgyse fognak visszalépni. Pár évvel ezelőtt is volt változás, mikor a kategóriák dobozai tűntek el a főoldalról, akkor is ment a háborgás, aztán mindenki megszokta végül.
2020. máj. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok jó funkció van, hogy mutatják rögtön a hasonló kérdéseket kérdéskiírásnál, mintha változott volna ez, tetszik a szavazásos dolog is, viszont ez a téma nagyon átláthatatlan. Nem baj az újítás, de remélem kicsit finomítanak még rajta
2020. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A háttér és a kérdés-válaszdoboz nagyon összeolvad, nincs keret, emiatt is nehezen átlátható. Remélem kapnak még építő jellegű kritikákat, és változtatnak még
2020. máj. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

"Valószínűleg ráköltöttek egy csomó pénzt vagy időt"


Jóindulatú vagy, de a magam részéről, ha én igényesen akarok valamit elkészíteni és abba pénzt/energiát/időt fektetek, akkor nem ilyen lesz az eredmény.

2020. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Valószínűleg ráköltöttek egy csomó pénzt vagy időt"

Gyanús, hogy ezt egy diák csinálta nekik, szívességből, vagy pedig valahonnan szereztek ingyenes sablont.

Ezzel együtt azért valamit javítottak rajta azóta. De a keretek tényleg nagyon hiányoznak, meg a rendes színek is.

Ez a cérnavékony betű, ahogy írom a választ, szintén alig olvasható.

2020. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezen kívül fölösleges minden egyes válasznál kiírni az összes válasz számát, és jobb lenne, ha 'anonim' helyett "válaszoló" lenne, az is a zöld pipák után.

Magyarok vagyunk, vagy mi a szösz...

2020. máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szinte hihetetlen, de összesen csak KETTŐ sort kellene kitörölni a CSS file-ból, és egészen normálisan nézne ki az oldal:

font-family: sans-serif;

background-color: #fafafa;

Az üzemeltetőknek ezt a két sort kellene kivenni, és akkor mindenki a saját gépén beállított betűtípussal és háttérszínnel látná ezt az oldalt.

1 perc munkával rengeteg elégedett ember lenne itt hirtelen.


Persze mindenki megcsinálhatja ezt magának is, de az sajnos fusi, és a másik embernek meg nem segít.

2020. máj. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Gyanús, hogy ezt egy diák csinálta nekik, szívességből, vagy pedig valahonnan szereztek ingyenes sablont."


Ebben az a pláne hogy én diák vagyok s jobbat csináltam magamnak, pedig még CSS-t se tanultam. :D


[link]


Ha kell, add hozzá Chrome-hoz ezt a kiegészítőt:

[link]


Majd töltsd le ezt:


[link]

2020. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!