Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Képet miért nem lehet csatolni...

Képet miért nem lehet csatolni a kérdéshez?

Figyelt kérdés

Amikor írták gyakorikerdesek face oldalon, hogy megújulnak örvendtem , végre valami, új funkciók, és én azt gondoltam lehet majd képet is feltölteni, nem kell szórakozni a képfeltöltés.mittudomén oldalal, linkelgetni, elszúrni a linket, javítgatni. Erre nem. Nem lett ilyen lehetőség, és nagyon szomorú vagyok.


Vagy ezt nehéz megoldani, macerás?



2020. máj. 13. 00:48
A kérdező szavazást indított:
Igen, macerás ezért nem csinálták
Nem, elfelejtették a srácok.
Mi közöd van hozzá? Ettől nem lesz olcsóbb a kenyér!
Jobb ez így.
Nem lesz már elég ez a szavazás lehetőség?
Most komolyan? 6 opció ehhez a kérdéshez?
37 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet, hogy néhányan undorító képekkel spam-elnék tele az oldalt. :S Úgyhogy szerintem lehet jó is így, ez a dolog.
2020. máj. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
*vagy, ezt is kellett volna írnom, nem feltétlenül undorító, de lehet, hogy 18-as képekkel. Vagy nem tudom, lehet, hogy még az is benne van, hogy pl mondjuk esetleg nem bírná a szerver, vagy lassulna tőle, ha tele lenne képekkel; mégha limit is lehet rajta; hogy max hány képpont szor hány képpontos lehet? De szerintem az első amit írtam, az a fő szempont, amit meg is lehet érteni abszolút, tehát már azt is önmagában.
2020. máj. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tényleg, írták is, hogy nagy az adatbázis.


Nem szóltam!

2020. máj. 13. 01:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy a párkapcsolatok/szexualitás kategóriák a leglátogatottabbak között vannak, és ezekben a kérdések 90%-a az, hogy XY kérdezi, hogy elég hosszú-e a micsodája, gondolj bele, mi lenne, ha nagyon egyszerű lenne képet csatolni.
2020. máj. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg munka lenne figyelni, cenzúrázni a képeket. Nem beszelve a tarhelyrol ami tarolna..
2020. máj. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell hozzá tárhely, elég ha egy [img][/img] funkciót kap mint más fórumokon, a kettő közé beilleszted a kép linkjét, így nem kell külön megnyitni.


Az undorító képek pedig... figyelj így is linkelhet undorító képet, csak annyi a különbség, hogy meg kell nyitnod hozzá, szóval ugyanott vagyunk, csak plusz 1 kattintás.

2020. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6-osnak: na,de nem közvetlenül a fórumba teszi be;hanem egy opció. Eldöntheted; hogy rákattintasz-e. :)
2020. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!