Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi a franc történt itt ezen...

Mi a franc történt itt ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Hosszú évek óta használom az oldalt. Talán úgy 2009-2010 óta.

Sose volt semmi baj vele, mindig rendben volt, még a legegyszerűbb Linux disztribúción is a legprimitívebb, idejétmúlt webböngészőn is kivétel nélkül betöltött, ugyan azzal a kinézettel.


Most meg éjnek éjjelén ez a nyomi kinézet fogad:

[link]


Ki a frász gányolta szét ezt az oldalt?! ='( ='(


Ha ez most nem egy hiba, véletlen, rémálom vagy hasonló..... akkor itt csúnya világ lesz!!

(Mint ami pl. a CocaCola-val volt anno)



#a szegény #weboldalon?!?!
2020. máj. 13. 03:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%

A felhasználók kéréseit figyelembe véve, segítésüket próbálva hoztak pár változást.



Javaslom bömgéssz a kategóriában, az elmúlt 3-5 oldalon a kérdésekben alaposan meg lett tárgyalva, hogy mi történt az oldallal.



Ha nem tetszik, annyit tehetsz, hogy a moderátoroknak írsz egy emailt vagy abbahagyod a honlap hasznàlatát, elvégre nem vagy köteles használni.

2020. máj. 13. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Én is azt hittem először, hogy nem töltött be az oldal rendesen. :D

Amúgy szerintem csak egy darabig lesz furcsa. Még rondának látjuk, mert a régihez vagyunk szokva, pedig az sem volt sokkal jobb.

2020. máj. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

='(

Utálom ezt a redva fehér kinézetet! Utálok bármilyen változást ezen az oldalon.


Ez volt az egyetlen közösségi oldal, ami mindig is ugyanúgy nézett ki, erre BUMM!

Ami működik, azt MIÉRT KELL mindig valakinek megjavítania?

2020. máj. 13. 04:59
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem tetszik, annyit tehetsz, hogy a moderátoroknak írsz egy emailt vagy abbahagyod a honlap hasznàlatát, elvégre nem vagy köteles használni.
2020. máj. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem se tetszik így. Nem is fogok ide járogatni 😡😡😡
2020. máj. 13. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

4/5-ös, ide figyelj Te kis BOT! Nem tudom, ki írt meg téged, de ha már ilyen BOTok is el fogják lepni az oldalt, akkor itt tényleg bekövetkezik a disztópia.


😡😡😡

RIP gyakorikerdesek.hu. ='(


(mondjuk az UNICODE smiley-kat nem tudom, hogy sikerült a programozóidnak megcsinálni, most egy olyan böngészőt használok, ami nem tudja ezeket kezelni (az eddigi tapasztalatok alapján), azt itt valahogy mégis megjelenik; Ráadásul kétféle változatban is).

2020. máj. 13. 05:39
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami rettenetes lett, borzasztó, először azt hittem, nem töltődött be a CSS. Ilyen oldalnál UX teszteket kellett volna végezni.


Ráadásul a Toplistás Helyezéseid ( https://www.gyakorikerdesek.hu/sajat_toplista) oldalon duplázva van minden kérdés.


Korábban sem volt szép, de egy csúnya oldalból sikerült egy taszító designt csinálni.


Bocs, srácok, én tényleg jóindulatú ember szoktam lenni, ritkán üti ki nálam valami a biztosítékot, de ez el lett cseszve.

2020. máj. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
6. Válaszoló. Előbb tanukd meg a szó jelentését. :D
2020. máj. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Jeleztem nekik emailben a toplista hibát, javítani fogják.
2020. máj. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Zs kategóriás design
2020. máj. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!