Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak nekem van gondom az új...

Csak nekem van gondom az új kérdés kiírásával a frissítés óta?

Figyelt kérdés

Hozzászoktam, hogy megírom a kérdést, majd gombra rányomva ki is kerül a kérdés. Most pedig többször is a továbbra kell nyomni, majd a végén még egyszer rá kell nyomni a kirakáshoz.

Már volt, hogy ezt az utolsó gombot nem nyomtam meg és elveszett a kérdésem, amihez viszonylag hosszabb megjegyzést írtam. Nagyon örültem, hogy kezdhettem elölről megírni :/

Nektek is van bajotok ezzel az új funkcióval (is)?


2020. máj. 13. 13:26
A kérdező szavazást indított:
Nagyon idegesít, félő, hogy elnézem és véletlenül nem küldöm el a kérdésem.
Jó, hogy nem annyira egyszerű kiírni a kérdést. Hátha elvész sok hülye kérdés.
14 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és persze még a végére be kellett rakni egy felugró ablakot, ami nekem sokszor nem akar eltűnni, bárhogy próbálok belőle kilépni.
2020. máj. 13. 13:28
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem csak megszokás kérdése.
2020. máj. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon jónak találom. Sorrakerül minden és vannak javítási lehetőségek.

Nem bántásul írom, csak értetlenkedem: hogyan lehet elfelejteni éppen az utolsó "Tovább" lehetőséget?

A szavazásra kínált lehetőségeidből kimaradt az, hogy végigvezet a lehetőségeken, támogató, segítő.

2020. máj. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én nem szoktam általában kulcsszavakat írni. Így eddig én csak megírtam a kérdést, esetleg a megjegyzés rovatba írtam valamit, majd egy gombnyomással elküldtem.

Ehhez képest most még legalább egyszer van egy tovább/kihagyás. Majd jön a végső ellenőrzés. Na nálam itt volt gond, hogy hosszú volt a megjegyzés a kérdéshez, hogy annyira lekerült a "kérdés kiírása" gomb, hogy nem tudtam, hogy meg kell nyomni még azt is.


Én jobban örültem volna, ha akár csak korlátozott számban (mondjuk 1x) lehetne egy kérdést módosítani (pl.: ha elírsz valamit vagy rosszul fogalmazol meg valamit vagy valamit kihagysz, beleírhass). Nekem ezekkel szokott gondom lenni (10 komment arról szól, hogy valamit félreérthetően fogalmaztál vagy magyarázatra szorul még a helyzet). Úgy érzem, hogy azzal, hogy a végén visszakérdez az oldal, hogy így akarod-e hogy kikerüljön, nem oldódik meg ez a probléma, mert nem tudja az ember, hogy más mit nem fog érteni vagy fog kifogásolni a leírtakban.

2020. máj. 13. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is jó lenne, ha az új kérdés kiírása gombot visszaraknák a bal oldali menü aljára is, ahol eddig is volt.
2020. máj. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!