Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tetszik az új GYK weboldal?

Tetszik az új GYK weboldal?

Figyelt kérdés
Nekem még elég rendesen szoknom kell.:D Nem is nagyon értem, miért van bent néhány funkció (pl a számocska a nevem mellett...). De összességében nagyon tetszik, hogy változott:))
2020. máj. 20. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

Förtelmes. Nekem annyit nem érnek az új funkciók ha ez az ára. A régi design is elavult volt, de ez még régebbinek tűnik attól is.

Kezelhetetlen, átláthatatlan, a HCI minden írott szabályával szembe megy.


Minimum egy kis kutatást illett volna a web designereknek csinálni, esetleg kérdőívet csinálni, hogy a többség mit szeret, milyen funkciók kellenek, hogyan, milyen színkombinációk, esetleg többféle előzetes prototype design screenshot is lehetett volna a kérdőívben, hogy mi dönthessünk. Úgy talán jobban a felhasználók kedvére tehettek volna..

De így, hasracsapás szerűen kib@szni egy komplett új külsőt, valami nagyon zöldfülű hiba, majdhogynem szégyenteljes.

Pedig tudtommal a weboldal egy cég által van üzemeltetve. Az ilyen hibákat, maximum egy otthon, garázsban fenntartott platformot működtető pár fős csapattól néztem volna el..


Egyáltalán, még a felhasználónak esélye sincs a véleményét közzétenni. Ha lehetne, valószínűleg már visszakaptuk volna a régi külsőt, illetve az újan kezdenének el dolgozni, de nyilván nem a mostanit kéne varrogatni, hanem inkább komplettem újrakezdeni, annyira rémes.

-egy weboldal/mobilapp tesztelő véleménye

Mi az ehhez hasonló, tesztelésre küldött weboldalakat, nem kímélve szét szoktunk alázni. Hisz minél őszintébb vagy, annál hasznosabb a véleményed..

2020. máj. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

ez van amikor a webdizájner xanaxra csavarlazítót szív...

mindegy, én nem agyalok ilyeneken, mert változtatni úgysem tudok rajta.

már majdnem megszoktam, néhány apróság van ami nem tetszik, vagy nem találok

invertálva használva nem veri ki a szemem, úgyhogy így ok.

2020. máj. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csinálnunk kellene egy saját open-source wePlapot, alternatívaként :)
2020. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gyakorikerdesek.hu válasza:
Az oldal alján át tudjátok már kapcsolni a sötét módot.
2020. máj. 22. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik az újítás.

Igaz, kezdetben furcsa volt, de hamar hozzászoktam.

2020. máj. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!