Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Legyen szerkeszthető utólag a...

Legyen szerkeszthető utólag a kérdés, válasz?

Figyelt kérdés

Több olyan rendszer van, ahol a téma átírható, törölhető, ha még nincs hozzászólás. A hozzászólások közül a legutolsó törölhető, átírható.

Nem lenne jó itt is ilyen?

A moderálást szerintem nem teszi nehezebbé.


2020. máj. 21. 10:10
A kérdező szavazást indított:
Ez így jó, ahogy van
Legyen módosítható, törölhető, ha nincs válasz, válasznál az az utolsó
Legyen módosítható, de tötölni ne lehessen
20 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, sima felhasználó vagyok, így nincs befolyásom a dologra. Nem a Webminute kérdezi.
2020. máj. 21. 10:13
 2/10 2*Sü ***** válasza:
2020. máj. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha nincs válasz a kérdésnél akkor módosítani/törölni lehessen.


Egyébként ne lehessen törölni vagy módosítani se a kérdést, se a választ.

2020. máj. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2/3 2*Sü!

Nem dobta ki nekem ezt a kiírás előtt. :-(

Akkor tárgytalan.

2020. máj. 21. 10:22
 5/10 2*Sü ***** válasza:
Nem gond, csak azért linkeltem a másik kérdést, mert nem akartam újra beírni, vagy átmásolni ugyanazt a választ.
2020. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tartanám jó ötletnek. Naponta 1x-2x átolvasom a kérdéseket az engem érdeklő kategóriában.

A témakör adott, lehet egy bizonyos megfogalmazásban egyáltalán nem érint a kérdés, és nem válaszolnék rá.

Ha máshogy teszi fel, már lehet érdekel, és válaszolnék rá.

De ha azt a kérdés-csomagot délelőtt már olvastam, akkor délután nem fogok odáig visszamenni, így a módosított kérdést nem is fogom látni. PEdig lehet, hogy nemcsak válaszolnék, hanem nagyon is érdekelnének az érkező válaszok.

Ha változtatni akarsz, nyugodtan írhatsz ki új kérdést nem sokkal később, nem értem, ez miért lenne gond.

2020. máj. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 De például meglehetne oldani, hogy a kérdést a szerkesztés után előresorolja, mintha egy új lenne, ezáltal az is újra láthatja az átfogalmazott kérdést, aki már előzőleg megnézte. Ráadásul így elkerülhető lenne az is, hogy a sok újra kiírt ugyanolyan kérdés miatt, a kérdezőt esetlegesen jelentsék, hogy már többször kiírta ugyanazt a kérdést. Tény, hogy így részben értelmét vesztené a kiemelt kérdések opció, de az új kérdés még így is hamarabb elpörögne, mintha kiemelné valaki a saját kérdését.
2020. máj. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Így sem tartom jó ötletnek. Ez kvázi kiemelés lenne, és ha többen megcsinálják egy adott időpontban, akkor egy logikusan átgondolt kérdés lejjebb kerül, lehet sokan nem mennek lejjebb, mert nincs sok idejük gyakorizni, így az veszítené el a felsőbb helyét, aki normálisan átgondolta, mit akar kérdezni.

Ráadásul írták, hogy más megfogalmazásban mások lennének a válaszok, vagy akár tök értelmetlennek tűnhetnének a válaszok.

Aztán meg azért fogják lepontozni őket, mert nem a kérdésre válaszoltak. Pedig de, csak azóta a kérdés lett módosítva.


Te hanyas szinten vagy, hogy még mindig foglalkoztat ez a dolog?

Én 4., és fél óránként tudok kiírni kérdést.

Mire rájössz, hogy senki nem válaszolt, talán rosszul fogalmaztad meg a kérdést, addigra már ki is írhatod újra.

Amúgy meg tényleg 20x kell leokézni, meg a Tovább gombra nyomni, mielőtt kiírásra kerül. Van egy csomó módosítási lehetőséged. Változtathatod a témakört, meg azon belül is az altémát. Átolvashatod az egész kérdést újra.

ezeket kell kihasználni, nem csak automatikusan nyomni, hogy tovább-tovább.

Amúgy szerintem idegesítően sok ráerősítést kell jóváhagyni, nagyon megbonyolították az új kérdés kiírását.

2020. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Te hanyas szinten vagy, hogy még mindig foglalkoztat ez a dolog?"


Most írtam először választ ehhez a kérdéshez (Mármint a 7. válasszal), az előtti válaszokat nem én írtam. Ráadásul kérdést sem szoktam kiírni, hogy érdekeljen, hány percenként írhatok ki új kérdést. Szimplán csak én is felvázoltam egy másik ötletet, mert az sem jó, ha valaki 4x kiírja ugyanazt a kérdést, teljesen mindegy, hogy az máshogy van megfogalmazva.

2020. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ő nem azért írja ki újra, mert át akarja fogalmazni.

Szoktam ezzel találkozni, és idegesítő.

Bugyuta kérdést tett fel pár napja egy kislány, vagyis neki nyilván fontos volt, csak nem pénzügyek kategória, meg eleve értelmetlenség. Azt kérdezte, milyen nyári munkát válasszon.

NEm érkezett válasz, kiírta újra, könyörgött, hogy valaki válaszoljon. Hogy vadidegenek döntsék el helyette, ő takarító vagy állatgondozó legyen-e egy tanyán.

Szóval azért írják ki újra és újra, mert nem kaptak választ, türelmetlenek, innen várnak segítséget az életükhöz. Az új kiírásban semmi plusz infó nem volt, meg a megfogalmazás is szinte ugyanaz volt, tehát nem akart ő semmit módosítani, csak könyörgött, hogy foglalkozzon már vele valaki.

És ezt gyakran látom, olyan kérdéseknél, mikor valaki kétségbe van esve, és segítséget vár. De hiába írja ki 6x, ez az oldal nem erre való.

Ilyenkor egyébként szoktak is neki reagálni, hogy hiába írja ki minden nap ugyanazt.

2020. máj. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!