Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A "figyelt kulcsszavaknál" és...

A "figyelt kulcsszavaknál" és a "kedvenc kategoriáknál" hogyan lehet a GyK által betett kérdéseket kipucolni?

Figyelt kérdés

Nincs mellettük X, nincs lehetőség arra, hogy ne legyen ott olyan kérdés, amit nem én jelölök be és nem érdekel?

Csak az a megoldás létezik, ha sem "figyelt kulcsszavakat" , sem "kedvenc kategoriákat" nem jelölök be?

Vagy egyéb módon is meg lehet szabadulni nem általam választott, számomra érdektelen, rámtukmált kérdésektől?

(Azért itt tettem fel a kérdést, mert a szerkesztőséggel, vagy vmiféle "adminnal" való kapcsolattartás lehetőségét is hiába kerestem az oldalon)

Segítsetek, mert egyelőre (nagyon) nem igazodom el ezen az új "arculaton!



2020. máj. 21. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanott van, ahol eddig, jobboldalt alul a "Kapcsolat" e-mail cím.
2020. máj. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem te hibáztál vagy voltál vaksi. Erről az oldalról valóban nem tudsz kérdéseket eltávolítani, csak jönnek és jönnek rá az újak és tolják le a régit.
2020. máj. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2 És annak mi az értelme? Tudja valaki, hogy ha vmi bevált, átlátható és jól működik, megtalálja az ember egybites hülyegyereke is, amit keres, akkor mi a jó fenéért kell "arculatmódosítani", szétszecskázni, tönkrevágni?


És ez a "trend" mindenhol!

pl. többek között a Skype is használhatatlan, amióta megreformálták.

Mert az egy dolog, hogy baromira ronda. De azóta még kapcsolatot felvenni sem enged...úgyhogy tegnap besokalltam, totál töröltem a gépről, mint ha sose lett volna és vezetékes telefonon hívtam fel azt, akit sokáig Skype-on!


Régebben naponta felkerestem pl. a PORT.hu oldalt is: róluk is leszoktam, miután még a "beállításokat" újra, meg újra önkényesen törlik, újra meg újra be kéne állítani. Ha 10X nyitom meg, akkor 10X mást mutat, mint amit beállítottam??? Jáccanak mással: Ennyi!


Remélem, a Gyk nem azon dolgozik, hogy néhány, tök felesleges "reformja" után minél többen leszokjanak erről az oldalról is.

(Vagy véletlenül beletrafáltam, pont ez a cél??? :O)

Tulajdonosváltás volt, az új főnöknek meg fájt, ami eddig jó volt???


Vagy minek??? A francnak ez a sok "szint", meg hasonlók.

Aki nem kérdéseire akar választ, hanem mindenféle "szinteket" elérni, meg a kisebbségi komplexusai ellensúlyozása miatt pontokat gyűjteni, azoknak ott a sok agyleépítő lődözős játék!

Tehát mielőtt önkényesen a listáról"letolnák" és eltüntetnének néhány régi, számomra fontos "kérdést-választ", azelőtt elmentem a linkjét.

Elvégre, ha valamelyik Gyk-es egy reggel arra ébred, hogy nekem a továbbiakban ne legyen szükségem egy régi kérdésben küldött adatra, infora, akkor vhogyan mégis elérjem.

Primitív, kezdetleges megoldás, de ha másképpen nem megy, akkor így lesz.


Hiányozni fog a GyK és az infoszerzés, időtöltés ezen lehetősége, ha ezt az oldalt is végleg tönkrevágják, de ez van...


Tudtok hasonló jó oldalakat az interneten, mint amilyen eddig a GyK volt?

2020. máj. 22. 14:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezzel kapcsolatban pont nem történt változás, a Figyelt kulcsszavak listája eddig is így működött. Rakd sorba új kérdések elölre, vagy új válaszok elölre sorrendbe, és használd úgy. A Figyelt kérdéseid oldalon pedig hozz össze egy olyan listát a kérdésekből, amiket figyelemmel akarsz követni. Onnan, ha már nincs rá szükséged, bármikor kiveheted a kérdést.


A kedvenc kategóriákban pedig csak a beállított kategóriák új kérdéseit láthatod, pont erre való az oldal, oda teljesen felesleges a kiikszelgetési lehetőség.


A szintekről pedig annyit, hogy pont a trollok megfogása végett készülhetett, hiszen azokat sújtja, akik újraregisztrálók, illetve akinek sok törölt kérdése vagy válasza van. Persze ennek a világába csak az lát bele, aki már moderált valaha internetes fórumot.

2020. máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4-es! Nem tudok se törölni, se sorrendet módosítani.

Kérdést törölni végképpen sehol.

Ha ehhez van útmutatód, kérlek, küldd el, mert itt semmi erre utaló jel!


Ami móka: bekerül már olyan kérdés is, ami kérdés egyetlen szavát sem jelöltem meg!



pl.: Milyenek átlagban külsőleg a román nők?


Többek között e kérdés 6 szava közül bejelölve egyetlen egy sem, továbbá a kategória, amiben ezt kiírták, szintén nem érdeklődési köröm...és mégis!

Minek, miért jelenítenek meg ilyesmit?

És ha már ( a jó ég tudja, mi okból!) mégis odatették, miért lehetetlen kiiktatni a listámról?

2020. máj. 22. 18:16
 6/10 anonim ***** válasza:

A kulcsszavak alapján kerülnek oda a kérdések, az általad említett kérdésnél ezek voltak beállítva, ezek szerint valamelyiket figyeled:

#nő #lány #külső #Erdély #Románia


A figyelt kulcsszavak oldal tetején van egy "Figyelt kulcsszavak listája / Beállítások" link, ott tudod megnézni, mit figyelsz ezek közül.


Sorrendet módosítani szintén jobb oldalt felül pont ez alatt a link alatt tudsz.

2020. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az általad említettek küzül kizárólag az #Erdély szót, bár az előbbi 6 szavas mondatban e szó sem szerepel. A kérdés mégsem törölhető.


Minden, azaz minden figyelt kulcsszót és minden kedvenc kategóriát törlök. Remélem, akkor végre eltűnik a sok zavaró, engem minimális szinten sem érdeklő/érintő kérdés.

Erőszakmentesen, tukmálás nélkül akár jó ötlet is lehetne ez a 2 lehetőség, de ha a GyiK emberei nem képesek elfogadni, hogy se most, se később engem baromira nem érdekel, "Milyenek átlagban külsőleg a román nők",

akkor ez a menekülési útvonal marad. Ennyi, így jártam.¯\_(ツ)_/¯


Köszönöm szépen az eddigi hozzámvaló türelmed, az enyém fogyott el!

Üdv...

2020. máj. 22. 19:00
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezek szerint te jelölted be az Erdély szót! A kulcsszó figyelés értelme, hogy ha ilyen kulcsszót társít valaki egy kérdéshez, akkor arról te értesülj (nem a mondatban lévő szavak számítanak, hanem a megadott kulcsszavak)! Nem a GYK emberei rakták oda, hanem a program, aminek ez a funkciója és jól is működött, nem értem, neked mi a bajod vele!

Én sok engem érdeklő kulcsszót figyelek és kapom is a velük kapcsolatos kérdéseket, így tudok segíteni is a kérdezőknek a válaszaimmal.


Gyomláld ki a kulcsszó-listádról, ami nem érdekel, aztán ennyi!

2020. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha esetleg arra gondolsz, hogy az zavar, hogy pöttyel megjelöli a menüt, ha ilyen kérdés jön, akkor azt a pöttyet eltüntetheted, ha a pöttyre kattintasz (ez a gyorsabb módszer), vagy megnyitod a megjelölt kérdést.
2020. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem az zavar, hogy ha az automata besorol egy olyan kérdést, ami számomra érdektelen, akkor azt miért nem távolíthatom el? Odarak csomó kérdést...

Ha bejelölöm pl. a "kutya" szót, hány ezer kérdést tüntetne fel anélkül, hogy kiszedhetném a sorból, mert mondjuk, nem érdekel, hogy a szomszéd kutyusa lenyelt-e egy radírgumit, vigye-e orvoshoz, vagy várja meg, míg természetes úton kipucolódik?

A sorrendet csak fordítani tudom, a magam fontossági sorrendjét felállítva , pl. számozás szerint rakni nem. Lehet, hogy a 32. oldalon viszont lesz egy engem érdeklő dolog, amit sem előrevenni, sem kiemelni, sem semmit nem tudok vele és akkor jegyezgessem külön jegyzetfüzetbe, hogy

"a Gyik-on,a figyelt kérdéseknél a 32.oldalon a 7-es kérdésre figyeljek???"

Hipergyorsan meszesedek, azt is elfelejtem estére, reggel mit ettem, vagy hogy mit hová írtam fel, nemhogy fejben tudjak tartani dolgokat.

Tehát a kérdések könnyen rendszerezhető, észbentartható módját jobb ha kiiktatom, mert néhány figura a szex-és társkereső kategóriában az átlagos román nők felöl érdeklődik, holott engem Erdéllyel kapcsolatos történelmi kérdések és a rovásírással kapcsolatos érdekelnének, nem mások nemi-és lelki nyomora? Ha ilyesmit lehetetlen különválasztani, csak mert területi összefüggés alapján összefüggésbe hozható a 2 kérdés akkor előbb boldogulnék egy óriáskatalógus és 60 lexikon végignyálazásával is.

Mondom, kedves, köszönöm a segítséget, de tévedésből többet láttam bele ebbe a lehetőségbe, mint ami van benne: finomhangolás kell ott, ahol Erdély történelméről a román nők kinézetéig csak egy bolhaugrásnyi a táv.

Milli pusza, köszi a türelmet: további szépet néked!

2020. máj. 22. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!