Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Honnan tudom megnézni, melyik...

Honnan tudom megnézni, melyik kérdésemre kaptam új választ?

Figyelt kérdés

Az új felületen nem látom, melyik kérdésemre jött választ, csak azt, hogy "1" válasz érkezett.

Az újabb kérdéseimnél nem találok új kommentárt, az összesett azért nem akarom végignézni.

Van valami jelen annak, hogy melyik kérdésröl van szó? (És csak én nem találtam még meg?)



2020. máj. 23. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Ha új válasz érkezik egy kérdésedre, akkor a Saját kérdéseid menü mellett láthatsz egy pöttyöt, ha pedig megnyitod az oldalt, a kérdés szövege előtti sorban láthatsz újabb pöttyöt benne a számmal, hogy hány új válasz jött, mióta utoljára nézted.
2020. máj. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A sorrendnek válaszd ki az "Utolsó válasz előre" sorrendet, így felülre kerülnek azok a kérdéseid, amihez utoljára hozzászóltak. Így a pöttyösök is felülre kerülnek, amiket még nem láttál.
2020. máj. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
KÖszi a válaszokat: ezeket probáltam, de egyik kérdésnél sem találtam újabb választ, annak ellenére, hogy a karikában jelez egy választ.
2020. máj. 23. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges még, hogy olyan választ kaptál, amit a moderátornak törölnie kellett, ezért már nincs meg és hibásan jelzi az újat.

Töröld szerintem a pöttyöt a Saját kérdéseid menüpont mögött, ha rákattintasz, meg tudod ezt tenni. Így csak akkor jelenik meg újra pötty, ha tényleg lesz új válasz.

2020. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, siekrült törölni a hibás jelzést. Meg valószínüleg igazad lehet a törölt válasszal is.

Kellemes hétvégét!

2020. máj. 23. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!