Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Jó valamire ez a szint dolog...

Jó valamire ez a szint dolog a gyiken?

Figyelt kérdés
4-es szintű vagyok, de ez jelent valamit egyáltalán?

2020. máj. 24. 16:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
28%
Nem jó semmire, mivel nem a hasznosság szempontjából pontoznak, hanem az alapján, hogy egyetértenek e veled vagy sem. Teljesen felesleges, használhatatlan, haszontalan.
2020. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A szint több mindenből áll, nem csak a válaszaid hasznosságából.
2020. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Arra jó, hogy ha valaki pl kitiltassa magát, ne tudja egyből ott folytatni a tevékenységét ahol abbahagyta. (1-es szinten, nem csak privátküldő, de válaszíró korlátozás is van. + egy válasz lepontozása sem számít annyit)
2020. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%
Azért van egy-két bibi a pontozósban. Pl. én sokkal több büntetőpontot adnék néhány dologért: rossz kategória 10p, törölt kérdés 50 pont, törölt komment 20 pont... és itt is nagyon kéne, hogyha valaki x büntit összegyűjt, a jogosultságai korlátozódjanak.
2020. máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nagyon jó ötlet a szint! Legalább van értelme is. :)

Kár, hogy nem lehet másoknak megnézni/megmutatni.

2020. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
52%
Miért? 5 szint a legnagyobb, és elég gyenge kritériumnak kell hozzá megfelelni. Amúgy meg nem nagy kunszt az, hogy valaki nulla szinten van... mert mondjuk sokkal fontosabbnak tartja az élő társasági eszmecserét, kultúrát, stb. mint a gyakorizást. Arany János se hiszem, hogy sokat lógna a gyakorin, és attól még tök értékes ember lehetne napjainkban is. :D
2020. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!